Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Oferta pracy

Recruitment Consultant (IT)

31-153 KRAKÓW, małopolskie, Polska Dodano: 2021-02-24 2021-02-24 | ID oferty: 682543

RECONNECT to Agencja rekrutacyjna która wspiera projekty, cykle produkcyjne, produkty, usługi swoich klientów poprzez pozyskiwanie pracowników którzy od pierwszego dnia swojej pracy wnoszą know-how i co za tym idzie zwiększają produktywność organizacji.

Specjalizujemy się w rekrutacjach w obszarach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo

Obecnie do naszego zespołu, z powodu dynamicznego rozwoju..
Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby która dołączy do w nas do biura w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na pozyskiwaniu najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim. Będziesz odpowiedzialny/-a za sprawdzenie kompetencji kandydatów poprzez rozmowy kwalifikacyjne, weryfikację aplikacji, przeprowadzanie wstępnego procesu selekcji oraz za prezentację kandydatów dla naszych klientów. Oczekujemy również umiejętności budowania relacji z naszymi klientami, tak by zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Do Twoich zadań będzie należało również raportowanie wyników działań rekrutacyjnych, udział w przygotowywaniu ogłoszeń o pracę, bliska współpraca z działem sourcingu oraz dbałość o wizerunek firmy.

Narzędzia jakie wykorzystujemy na codzień w pracy to JIRA, LinkedIn, ZOHO Recruit, Google Workspace, WordPress

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy.
Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizję która będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.
Szukamy osób energicznych, zorientowanych na sukces w obszarze HR. Powinna cechować Cię wysoka kultura osobista, zorientowanie na cel, zorientowanie na potrzeby klienta oraz chęć zdobywania wiedzy.

Oczekujemy również
posiadania wiedzy w zakresie technologii IT
aktywnego interesowania się branżą oraz nowinkami w IT
znajomość języka angielskiego
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

RECONNECT
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

RECONNECT

31-153 KRAKÓW małopolskie

Dane kontaktowe: