Staubli-Łódź Sp. z o.o.	Gryfilen - Grupa Azoty

Ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Grzałki opaskowe na cylindry, głowice i ekstrudery oraz termopary i akcesoria

Zgorzała     Dodano: 2023-05-05     ID ogłoszenia: 11312     Oferta od: firmy
Cena: 300,00 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy do współpracy w kategorii grzałek, termopar oraz akcesoriów! Oferujemy bogate możliwości konfiguracji i atrakcyjne ceny - nasze produkty są szyte na miarę, co umożliwia precyzyjne dopasowanie do specyfikacji wszystkich Państwa maszyn.

- Nasze grzałki opaskowe wykazują długą żywotność oraz gwarantują szybkie osiągnięcie zadanej temperatury, dzięki czemu produkcja staje się bardziej efektywna i oszczędna

- Każdą grzałkę możemy dostosować do wymogów - m.in. ustalić rodzaj i umiejscowienie przyłącza elektrycznego, kierunek i kąt wyprowadzenia przewodów, czy wykonać dodatkowe otwory na wyjścia czujników.

- Nie tylko wyposażymy w grzałki i termopary każdy układ, ale równocześnie zapewnimy łatwy i szybki montaż.

- Nasze grzałki opaskowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i niezawodność. Są odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Solidna grzałka o długiej żywotności pozwala w szerszym ujęciu zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas tracony na zamawianie części zamiennych i wymianę elementów po wystudzeniu maszyny.

- Ponadto, nasze grzałki opaskowe zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem efektywnego zużycia energii, co pozwala zaoszczędzić koszty energii elektrycznej.

Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania dla konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!
tworzywa.org id11312 300.00 PLN 5 5
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Jakub Pionka
Puszczyka 2c/1
05-500 Zgorzała

  788803###
  Napisz wiadomość

ID ogłoszenia: 11312 Dodano: 2023-05-05


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.