Staubli-Łódź Sp. z o.o.	Gryfilen - Grupa Azoty

Ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Wyjątkowo skuteczny środek do czyszczenia form i metalu Zap-OX - nanotechnologia

Zgorzała     Dodano: 2023-08-17     ID ogłoszenia: 11333     Oferta od: firmy
Cena: 150,00 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy innowacyjny, oparty na nanotechnologii środek do czyszczenia form wtryskowych i powierzchni metalowych, skutecznie usuwający nagary, rdzę, utlenienia, przebarwienia oraz pozostałości spoin.

Dzięki zastosowaniu nanotechnologii i obecności pyłku diamentowego, skuteczność działania jest nieporównywalnie wyższa niż w przypadku dostępnych na rynku pianek czy sprejów. ZAP-OX pozwala usunąć nawet najcięższe zanieczyszczenia, z którymi nie radzą sobie inne środki. Co więcej, procedurę czyszczenia można wykonywać nawet bez szorowania, a dla szczególnie wrażliwych na zarysowania powierzchni lustrzanych oferujemy osobny, całkowicie nieabrazyjny wariant ZAP-OX NG.

ZAP-OX nie tylko zwiększa skuteczność czyszczenia, lecz również ma realne przełożenie na zwiększenie wydajności serwisu i produkcji. Narzędzia pozostają w lepszej kondycji, a serwisanci zyskują więcej czasu na wykonywanie innych czynności.

Co istotne, środek nie jest żrący ani toksyczny. Tym samym pozostaje całkowicie bezpieczny dla form i wszystkich powierzchni metalowych oraz aluminiowych, również rozgrzanych (po nałożeniu smaru).

Oferujemy wysyłkę próbników ZAP-OX do przeprowadzenia testów - zapraszamy do kontaktu!
tworzywa.org id11333 150.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 11333 Dodano: 2023-08-17