Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

2021-11-23 - 2021-11-25 Nadarzyn targi

Organizator:
Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

kom.: 518 739 124
e-mail: info@warsawexpo.eu


Adres:

Aleja Katowicka 52 05-830 Nadarzyn
mazowieckie, PolskaDane kontaktowe:

https://warsawpack.pl/VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo ,Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

W dniach 23-25 listopada 2021 centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Ptak Warsaw Expo z roku na rok rosną w siłę, gromadząc coraz więcej chętnych do udziału w imprezie. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu przybywa zarówno po stronie wystawców, jak i odwiedzających. Wraz ze wzrostem zainteresowania – rosną oczekiwania względem organizatora, wobec czego podczas najbliższej edycji wystawcy będą mieli do dyspozycji aż 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej, czyli dwa razy więcej niż w poprzednich latach.

Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy, a także poznania innowacyjnych trendów dostępnych na rynku opakowań, które omawiane będą podczas konferencji przygotowanej przez Polską Izbę Opakowań, Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań. Obecni na targach wystawcy będą mieli także okazję wziąć udział w konkursie na “Innowacyjne Opakowanie”. Chętni do udziału w plebiscycie mogą zgłaszać swoje produkty wypełniając FORMULARZ. Warto wziąć udział i zgłosić swój produkt, gdyż na zwycięzcę czeka główna nagroda o wartości ponad 76 tysięcy złotych! Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych, ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, czy specjalnej strefy – sprzyjającej rozmowom handlowym.

Doskonała platforma handlowa

W dniach 23-25 listopada 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce dwie imprezy targowe. Obok Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack, w tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą niepowtarzalną okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi zapewnią różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

Warsaw Pack z nową datą! - zdjęcie

Warsaw Pack z nową datą!

26-04-2021

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack nie odbędą się w planowanym wcześniej, majowym terminie. Wydarzenie dedykowane branży opakowań będzie miało miejsce w dniach 23-25 listopada 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Czytaj więcej

 
IV Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack - zdjęcie

IV Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

05-03-2019 - 07-03-2019 Nadarzyn

VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo ,Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opa...

Czytaj więcej

 
II Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack - zdjęcie

II Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

07-03-2017 - 09-03-2017 Nadarzyn

VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo ,Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opa...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę