easyFairs® przeciwstawia się trendom na rynku, gdy wystawcy szukają zwrotu z inwestycji
W imieniu naszych Partnerów oraz własnym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D-105 na tegorocznych targach Plastpol w Kielcach w dniach 17-20 maja 2016.
Z początkiem lutego gościliśmy w mroźnym Sandomierzu na XXI SPOTKANIU SADOWNICZYM SANDOMIERZ 2012.
Zarząd Spółki informuje, iż zwołane na 6 czerwca Zwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty S.A. postanowiło o wypłacie dywidendy z zysku za rok 2015 dla akcjonariuszy Spółki.
Firma Mastervent po raz kolejny prezentowała produkowany przez siebie asortyment węży technicznych na najwiekszych targach technicznych w Niemczech. W dniach 23-27 kwietnia 2012 roku na naszym stoisku w Hanowerze gościliśmy wielu klientów z całej Europy, Azji i Ameryki.
Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie ekspozycji firmy WW EKOCHEM na targach PlastPol w Kielcach w dniach 26 – 29 maja 2015r.
Wytwórnia Poliamidów II – taką oficjalną nazwę nosi instalacja produkująca jedno z najszerzej stosowanych tworzyw konstrukcyjnych świata – Poliamid 6. Uroczyste otwarcie odbyło się w poniedziałek, 25 września na terenie Grupy Azoty S.A. w Tarnowie. Inauguracji dokonali: Pani Premier Beata Szydło oraz dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty.
Aluminiowe płyty kompozytowe są produktem, którego zalety znalazły uznanie u projektantów, inwestorów i firm wykonawczych na całym świecie. Tkwiący w nich ogromny potencjał twórczy pozwala na realizację najbardziej śmiałych idei.
Zapraszamy na targi PLASTPOL 2011 – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Kielcach
Elesa+Ganter, światowy lider w produkcji standardowych elementów maszyn, w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez klientów przeprowadziła unifikację trzech modeli kół ręcznych pełnych serii VD.FP, VDO.FP oraz VDN.FP.
Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie ekspozycji firmy WW EKOCHEM na targach PlastPol w Kielcach w dniach 26 – 29 maja 2015r.
Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, organizowane, w ramach Akademii Wiedzy, we współpracy z partnerami oraz Festiwalem Marketingu, Druku i Opakowań.
Przez najbliższe dwa tygodnie w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu w ramach wystawy pod hasłem „Moda na Eko”, będzie można dowiedzieć się jak w praktyce wygląda recykling, uzyskać odpowiedź na szereg pytań z dziedziny ekologii, a także wziąć
DZIĘKUJEMY serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska wystawienniczego na XX SPOTKANIU SADOWNICZYM SANDOMIERZ 2011
Do Poznania na targi ITM Polska zjechało 265 tirów z najnowszym sprzętem.