Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Spółki Grupy Azoty awansują w rankingu firm odpowiedzialnych zdjęcie

Spółki Grupy Azoty awansują w rankingu firm odpowiedzialnych

„Dziennik Gazeta Prawna” opublikował zestawienie największych polskich spółek ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Czytaj więcej

 
Oświadczenie Grupy Azoty S.A. w sprawie publikacji Gazety Codziennej Fakt zdjęcie

Oświadczenie Grupy Azoty S.A. w sprawie publikacji Gazety Codziennej Fakt

Od kilku tygodni obserwujemy zaplanowaną i skoordynowaną kampanię medialną Gazety Codziennej Fakt, mającą na celu zdyskredytowanie prezesa Grupy Azoty S.A. pana dr. Wojciecha Wardackiego oraz dyrektor Departamentu Korporacyjnego Grupy Azoty S.A. pani Agnieszki Sorbickiej-Krasinkiewicz. Działania te prowadzą również do naruszenia renomy spółki Grupa Azoty S.A.

Czytaj więcej

 
Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska zdjęcie

Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska

Spółka igus Polska po raz czwarty z rzędu znalazła się na liście Gazel Biznesu, odnotowując wzrost przychodów w 2017 roku o 142,31 proc.  

Czytaj więcej

 
Nowa norma „Systemy przewodów rurowych z tworzyw termoplastycznych” została opublikowana i jest dostępna dla wszystkich uczestników cyklu inwestycyjnego zdjęcie

Nowa norma „Systemy przewodów rurowych z tworzyw termoplastycznych” została opublikowana i jest dostępna dla wszystkich uczestników cyklu inwestycyjnego

Polski Komitet Normalizacyjny poinformował, że norma PN-C-89224:2018-03P Systemy przewodów rurowych z termoplastycznych tworzyw sztucznych - Zewnętrzne systemy bezciśnieniowe i ciśnieniowe do przesyłania wody, odwadniania i kanalizacji z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PVC-U), polipropylenu (PP) i polietylenu (PE) - Warunki techniczne wykonania i odbioru została opublikowana i jest dostępna w punktach sprzedaży PKN.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty doceniona za działania proekologiczne zdjęcie

Grupa Azoty doceniona za działania proekologiczne

Grupa Azoty znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu „Ekologiczna firma 2016”, opublikowanym przez tygodnik Gazeta Finansowa. Raport miał na celu ocenę strategii ekologicznej polskich przedsiębiorstw oraz wyłonienie najbardziej atrakcyjnych rozwiązań.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty liderem odpowiedzialności w przemyśle zdjęcie

Grupa Azoty liderem odpowiedzialności w przemyśle

Grupa Azoty zajęła pierwsze miejsce w kategorii produkcja przemysłowa w XII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Jest to zestawienie największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).  

Czytaj więcej

 

DGP: Ambitny plan rozwoju

OBR PR S.A. (Płock) jest wiodącym producentem benzyny lotniczej w Europie środkowo-wschodniej, a swoje paliwa sprzedaje na rynkach całego świata.

Czytaj więcej

 
Słowa dla innowacji zdjęcie

Słowa dla innowacji

„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

Czytaj więcej

 
ANWIL na Liście 500 zdjęcie

ANWIL na Liście 500

W tegorocznej edycji zestawienia przygotowanego przez dziennik Rzeczpospolita włocławska spółka Grupy ORLEN uplasowała się na 94 miejscu, awansując o jedną pozycję w porównaniu do poprzedniej edycji wydawnictwa.

Czytaj więcej

 
LERG Rynkowym Liderem Innowacji zdjęcie

LERG Rynkowym Liderem Innowacji

Z przyjemnością informujemy, iż spółka LERG S.A. znalazła się w gronie firm uhonorowanych godłem Rynkowego Lidera Innowacji – Jakość, Kreatywność, Efektywność w prestiżowym plebiscycie Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej.

Czytaj więcej

 
Targi POL-ECO SYSTEM ze szkoleniem, które trzeba zaliczyć! zdjęcie

Targi POL-ECO SYSTEM ze szkoleniem, które trzeba zaliczyć!

Odpowiedzialne gospodarowanie odpadami staje się kluczowym czynnikiem sukcesu bezpiecznej i zdrowej przyszłości. Sytuacja w branży jest skomplikowana. Nie ułatwiają jej pojawiające się regulacje i zmiany przepisów prawnych, za którymi coraz trudniej nadążyć. Brakuje wiedzy, czasu, świadomości i samozaparcia, by stawić czoła wyzwaniom generowanym przez rosnące ilości odpadów w gospodarczym obiegu. 

Czytaj więcej

 
Grupa LERG sfinalizowała kupno biznesu Żywice od Grupy CIECH zdjęcie

Grupa LERG sfinalizowała kupno biznesu Żywice od Grupy CIECH

Spółka LERG S.A. podpisała z CIECH S.A. umowę kupna 100 proc. udziałów spółki CIECH Żywice, finalizując tym samym transakcję o wartości ok. 160 mln zł.

Czytaj więcej

 

Jerzy Marciniak prezesem roku 2012

Jerzy Marciniak, prezes naszej Grupy, otrzymał nagrodę „Byki i niedźwiedzie”, przyznawaną od 19 lat przez Gazetę Giełdy Parkiet. Prezesem roku zostaje osobowość szczególnie wyróżniająca się wśród zarządzających spółkami notowanymi na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czytaj więcej

 
ANWIL laureatem Orłów Eksportu zdjęcie

ANWIL laureatem Orłów Eksportu

Kapituła nagrody Orły Eksportu, organizowanego przez ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita, przyznała spółce ANWIL tytuł „Najlepszego eksportera w Kujawsko – Pomorskim”.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty wśród największych firm w Polsce zdjęcie

Grupa Azoty wśród największych firm w Polsce

Dziennik „Rzeczpospolita” po raz 17. opublikował „Listę 500 największych firm”, wśród których na 21. miejscu uplasowała się Grupa Azoty.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 39