Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Wynik wyszukiwania

 
Jak transformować organizację od sztywnej hierarchii do elastyczności  i innowacyjności? - historia transformacji firmy igus i wprowadzenia Układ Solarnego zdjęcie

Jak transformować organizację od sztywnej hierarchii do elastyczności i innowacyjności? - historia transformacji firmy igus i wprowadzenia Układ Solarnego

Marek Wzorek – CEO i założyciel firmy ecoCoach, executive i turkus coach, autor książki „Świat bez hierarchii, czyli jak zarządzać w XXI wieku”, dzieli się fragmentem swojej książki oraz historią transformacji oraz wprowadzenia do firmy igus Układu Solarnego przez Franka Blase.

Czytaj więcej

 
WITTMANN BATTENFELD na targach Fakuma 2017 zdjęcie

WITTMANN BATTENFELD na targach Fakuma 2017

Na tegorocznych targach FAKUMA w Friedrichshafen, w dniach 17 – 21 października, na stoisku 1204 w hali B1, firma  WITTMANN BATTENFELD  zaprezentuje pod hasłem „be smart” wtryskarki wyposażone w układ sterowania UNILOG B8.  

Czytaj więcej

 
Wskaźniki kolumnowe poziomu cieczy z czujnikiem zdjęcie

Wskaźniki kolumnowe poziomu cieczy z czujnikiem

Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę elementów układów hydraulicznych o wskaźnik kolumnowy poziomu cieczy z czujnikiem. Nowy produkt nosi oznaczenie HCV-E i został zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić konstruktorom urządzeń zachowanie najmniejszej możliwej wysokości zabudowy.

Czytaj więcej

 
Jak zamocować i ustawić czujnik? zdjęcie

Jak zamocować i ustawić czujnik?

Niemal każda linia produkcyjna jest wyposażona w system czujników podłączonych do układu sterowania. Dzięki czujnikom mamy możliwość kierowania poszczególnymi urządzeniami, kontrolując przebieg procesów produkcyjnych: wielkość dozy, kierunek przemieszczania się towaru, jego ilość, jakość itp. 

Czytaj więcej

 
Wiatr, piasek i słońce: polimerowe łożyska ślizgowe do zastosowań w panelach solarnych zdjęcie

Wiatr, piasek i słońce: polimerowe łożyska ślizgowe do zastosowań w panelach solarnych

W nowym systemie podążania za słońcem paneli słonecznych firma Conergy zastosowała elementy igus.  

Czytaj więcej

 
Jak zablokować obrót wałka? zdjęcie

Jak zablokować obrót wałka?

Maszyny i urządzenia posiadające manualne układy regulacji często wymagają blokowania zadanych ustawień. Ma to zapobiegać przestawieniu ustalonej pozycji na skutek wibracji, momentów sił oddziaływujących na dany wałek, nieumyślnych działań lub nieuwagi operatora.

Czytaj więcej

 
PRZEWODY UHP W 24H zdjęcie

PRZEWODY UHP W 24H

Gotowe przewody UHP (Ultra high pressure – ultrawysokociśnieniowe) przeznaczone m.in. do: układów hydraulicznych czyszczenia

Czytaj więcej

 
Milacron nagrodzony na targach Plastpol 2016 zdjęcie

Milacron nagrodzony na targach Plastpol 2016

Podczas jednej z największych europejskich wystaw branży przetwórstwa tworzyw sztucznych firma Milacron otrzymała dwa wyróżnienia: za innowacyjne układy gorącokanałowe serii SUMMIT

Czytaj więcej

 
Układ pomiarowy wtryskarki zdjęcie

Układ pomiarowy wtryskarki

Temat zaczął się krótkim telefonem Romana Wróblewskiego z Politechniki Wrocławskiej. Złożył on zapytanie czy nie podejmiemy się wykonania układu pomiarowego. Odpowiedziałem, że z miłą chęcią proszę tylko o maila z informacją co to ma być za układ.

Czytaj więcej

 
Elemental Holding: nowa linia recyklingu układów drukowanych zdjęcie

Elemental Holding: nowa linia recyklingu układów drukowanych

Tesla Recycling – spółka wchodząca w skład Elemental Holding, wiodącej w Polsce grupy kapitałowej działającej w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi – uruchomiła nową linię do recyklingu układów drukowanych w zakładzie w Grodzisku Mazowieckim.

Czytaj więcej

 
Uzdatnianie wody procesowej Bauer Watertechnology zdjęcie

Uzdatnianie wody procesowej Bauer Watertechnology

Na początku czerca tego roku został uruchomiony układ testowy urządzenia Bauer do uzdatniania wody procesowej. W układzie testowym zamontowano formę z bardzo mocno skorodowanym kanałem chłodzenia. Osad korozji był tak intensywny, że nie można było w kanał chłodzący wprowadzić kamery endoskopu.  

Czytaj więcej

 
TARGI PLASTPOL – 21 EDYCJA zdjęcie

TARGI PLASTPOL – 21 EDYCJA

Zupełnie nowy wygląd,  całkowicie odmieniony wystrój i układ stanowiska, ciekawe atrakcje oraz spora grupa kompetentnych pracowników firmy – to tylko namiastka tego, co i kto czeka na Państwa podczas odwiedzenia naszego stoiska w trakcie trwania XXI Targów Plastpol.

Czytaj więcej

 
Nowy projekt - układ plastyfikujący D200 bimetaliczny zdjęcie

Nowy projekt - układ plastyfikujący D200 bimetaliczny

Nasza firma zrealizowała kolejny duży projekt wykonania układu plastyfikującego o średnicy ślimaka 200 mm, w wersji wzmocnionej bimetalicznej.

Czytaj więcej

 
Unikalne, trudnozużywające się kształtki rurowe do pneumatycznych układów przenośnikowych zdjęcie

Unikalne, trudnozużywające się kształtki rurowe do pneumatycznych układów przenośnikowych

Pneumatyczne układy przenośnikowe odgrywają ważną rolę w przemyśle. Jest rzeczą oczywistą, że obecnie znacznie zwiększa się zapotrzebowanie na większą dyspozycyjność urządzeń, tj. skrócenie czasu niezaplanowanych przestojów i ogólne zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Ponadto, zawsze zwiększa się zakres nowych warunków technicznych, które wymagają udoskonalonych i innowacyjnych elementów instalacji i materiałów.

Czytaj więcej

 
Battenfeld prezentuje nowy układ sterowania UNILOG B6 zdjęcie

Battenfeld prezentuje nowy układ sterowania UNILOG B6

Na targach FAKUMA 2006 po raz pierwszy zaprezentowaliśmy wtryskarki wyposażone w nasz najnowszy układ zamykania UNILOG B6.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 140