Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Zawiesia pasowe – co to jest i jak tego używać? zdjęcie

Zawiesia pasowe – co to jest i jak tego używać?

Chcesz wejść w branżę transportową lub rozwinąć swoją ofertę do granic możliwości? Trzeba przyznać, że zadanie może być o wiele bardziej skomplikowane, niż pozornie się to wydaje.

Czytaj więcej

 
Koła i listwy zębate z tworzywa zdjęcie

Koła i listwy zębate z tworzywa

Grupa elementów, służących przeniesieniu napędu została powiększona o modułowe koła zębate walcowe o zębach prostych oraz listwy zębate. Nowe produkty są wykonane ze wzmocnionego włóknami szklanymi technopolimeru na bazie poliamidu – materiału stanowiącego nierdzewną alternatywę dla stali.

Czytaj więcej

 
Koła poliuretanowe miękkie zdjęcie

Koła poliuretanowe miękkie

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe zestawy kołowe serii RE.F2 przeznaczone do transportu ciężkich ładunków. Dzięki zastosowanym materiałom nowe koła przemysłowe idealnie nadają się do zastosowań w aplikacjach narażonych na działanie alkoholi i glikoli. 

Czytaj więcej

 
Koła ręczne bezpieczne – seria VDN.FP+I+ST zdjęcie

Koła ręczne bezpieczne – seria VDN.FP+I+ST

W ramach unifikacji modeli kół ręcznych pełnych Elesa+Ganter wprowadziła nową serię o oznaczeniu VDN. Gama dostępnych modeli poszerza się o nowy typ – koło z wbudowanym sprzęgłem o oznaczeniu VDN.FP+I+ST.

Czytaj więcej

 
Jak dobrać koła do wózków transportowych? zdjęcie

Jak dobrać koła do wózków transportowych?

Szukając kół lub zestawów kołowych, często zastanawiamy się jaki model wybrać i jakiej wielkości. Duża ilość i różnorodność wymagań powoduje, że nie zawsze wiemy jak to zrobić, a to właśnie od właściwego doboru uzależnione jest bezpieczeństwo, komfort i okres ich użytkowania.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać optymalną taśmę transportującą? zdjęcie

Jak wybrać optymalną taśmę transportującą?

Taśmy transportujące są powszechnie stosowane - nie tylko w urządzeniach przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Koła zębate wykonane drukarką 3D od firmy igus udowadniają w testach swoją wyższość nad materiałami standardowymi zdjęcie

Koła zębate wykonane drukarką 3D od firmy igus udowadniają w testach swoją wyższość nad materiałami standardowymi

Firma igus poszerza asortyment materiałów do wytwarzania przyrostowego o materiał uzyskany w wyniku wtórnego spiekania laserowego

Czytaj więcej

 
ANWILOWY Święty Mikołaj odwiedził włocławski Oddział PCK zdjęcie

ANWILOWY Święty Mikołaj odwiedził włocławski Oddział PCK

Nie lada niespodzianka spotkała podopiecznych włocławskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

Czytaj więcej

 
Marka sama w sobie – podsumowanie Targów SYMAS/MAINTENANCE zdjęcie

Marka sama w sobie – podsumowanie Targów SYMAS/MAINTENANCE

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, niemal 25 (!) godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 Zwiedzających. W ubiegłym tygodniu zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS oraz  9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Czytaj więcej

 
Wybuch pod pełną kontrolą zdjęcie

Wybuch pod pełną kontrolą

Pożary, eksplozje i inne widowiskowe efekty specjalne to element rozpoznawczy hollywoodzkich superprodukcji. I choć prawdopodobnie w najbliższym czasie w Krakowie nie będzie kręcony film z amerykańską gwiazdą, to prawdziwych wybuchów z pewnością nie zabraknie! 

Czytaj więcej

 
Najważniejsze targi przemysłowe coraz bliżej! zdjęcie

Najważniejsze targi przemysłowe coraz bliżej!

Już za kilkanaście dni rozpocznie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży przemysłowej. 10-11 października w EXPO Kraków odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Materiałów Sypkich – SYMAS i 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu – MAINTENANCE.   

Czytaj więcej

 
Dobry kompresor - gdzie go kupić? zdjęcie

Dobry kompresor - gdzie go kupić?

Kompresory przydają się zarówno w tak prostych czynnościach jak napompowanie koła do roweru, jak i dużo poważniejszych pracach remontowo-budowlanych. Wybierając tego typu sprzęt warto więc zwrócić szczególną uwagę na jego dopasowanie do potrzeb użytkownika, jakość, a także wytrzymałość.

Czytaj więcej

 
iglidur w trasie 18 stycznia już w Polsce! Transkontynentalny test wytrzymałości! Dookoła świata z polimerowymi łożyskami igus zdjęcie

iglidur w trasie 18 stycznia już w Polsce! Transkontynentalny test wytrzymałości! Dookoła świata z polimerowymi łożyskami igus

Od 30 lat firma igus®, specjalista w dziedzinie tworzyw sztucznych, jest bardzo zaangażowana w badania, rozwój i ciągłe doskonalenie swoich trybopolimerów iglidur®, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu.

Czytaj więcej

 
Koła przemysłowe – nowe zestawy kołowe do średnich i dużych obciążeń zdjęcie

Koła przemysłowe – nowe zestawy kołowe do średnich i dużych obciążeń

Firma Elesa+Ganter, światowy lider w produkcji standardowych elementów maszyn, rozszerzył ofertę kół przemysłowych o nowe zestawy pozwalające na transport ciężkich urządzeń i maszyn. Nowe koła przemysłowe nadają się idealnie do urządzeń transportowych w przemyśle ciężkim i produkcji metalowej.

Czytaj więcej

 
Wiosenna edycja „Tropicieli mitów” na półmetku zdjęcie

Wiosenna edycja „Tropicieli mitów” na półmetku

Kolejnych sześciuset uczniów rolniczych szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w zajęciach odbywających się w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego spółki ANWIL o nazwie „Tropiciele mitów”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 53