Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Elastyczne czy pneumatyczne? - czyli jak dobrać opony do wózków widłowych zdjęcie

Elastyczne czy pneumatyczne? - czyli jak dobrać opony do wózków widłowych

Na rynku opon do wózków widłowych królują naprzemiennie dwa ich rodzaje - opony elastyczne oraz opony pneumatyczne. Czym się różnią? Jak są zbudowane i do jakich pojazdów pasują? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule!

Czytaj więcej

 
Zakup agregatu prądotwórczego - jak się do tego zabrać? zdjęcie

Zakup agregatu prądotwórczego - jak się do tego zabrać?

W dzisiejszych czasach awaria prądu oznacza nie lada problemy. Człowiek tak bardzo przywykł do tego, że zasilanie w gniazdkach elektrycznych jest niemal non stop, że każda sytuacja, w której nastąpi awaria sieci zasilania, wzbudza przynajmniej niepokój, a u wielu prawdziwą panikę.

Czytaj więcej

 

LANXESS zaprezentuje nowe rozwiązania dla przemysłu oponiarskiego na targach Tire Technology Expo 2017

Jednostka Rhein Chemie Additives (ADD) koncernu LANXESS przedstawi różnorodne rozwiązania dla producentów opon na targach Tire Technology Expo, które odbędą się w dniach 14–16 lutego 2017 roku w Hanowerze (stoisko ADD: C224, hala 2).

Czytaj więcej

 
Projekt z inicjatywy EUREKA zdjęcie

Projekt z inicjatywy EUREKA

Trwa realizacja działań w ramach projektu „Rozwój technologii wytwarzania kompozycji polimerowych z recyklatem gumy oponowej w kierunku poszukiwania nowych produktów”.

Czytaj więcej

 
Opony używane, bieżnikowane zdjęcie

Opony używane, bieżnikowane

W Polsce obowiązek stosowania zimowego ogumienia nie jest uregulowany  przepisami prawa, natomiast sezonowa wymiana opon zależna jest głównie od świadomości kierowcy. Na rynku obecnie mamy szeroki wybór opon, zatem pojawia się pytanie o to, czy komplet nowego, zimowego ogumienia  jest naprawdę koniecznością, kiedy do wyboru mamy opony całoroczne, bieżnikowane i używane?

Czytaj więcej

 
Jak to jest z torbami z tworzywa sztucznego na zakupy? zdjęcie

Jak to jest z torbami z tworzywa sztucznego na zakupy?

Po wprowadzeniu nowelizacji do ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r., o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w części bezpłatnego korzystania z popularnych reklamówek, wiele osób zwraca się do Polskiej Izby Opakowań z prośbą o wyjaśnienie genezy wprowadzonej nowelizacji oraz zasadach „wydawania” toreb plastikowych przy zakupach.  

Czytaj więcej

 
Lasery światłowodowe WENI SOLUTION – zakup – koszty – serwis zdjęcie

Lasery światłowodowe WENI SOLUTION – zakup – koszty – serwis

Historia laserów światłowodowych tzw. fibrowych sięga już 1962 r. Od tego czasu lasery przeszły ewolucję i są dzisiaj jedną z głównych technologii używanych przy obróbce metalu, a dokładniej przy jego cięciu oraz znakowaniu. Potwierdza ten fakt badanie rynku przeprowadzone w roku 2011 przez Gardner Business Media, które szacuje obrót w branży na 94,3 miliarda dolarów.

Czytaj więcej

 
Zalety kupowania opon przez Internet zdjęcie

Zalety kupowania opon przez Internet

Rynek sprzedaży ogumienia w Polsce ciągle rośnie. Według szacunków, w poprzednim roku w naszym  kraju sprzedano około 10 mln opon. Główny kanał dystrybucji to wyspecjalizowane serwisy, ale już od kilku lat coraz bardziej poważną konkurencją dla nich stały się e-sklepy.

Czytaj więcej

 
Nowy sklep internetowy Elesa+Ganter zdjęcie

Nowy sklep internetowy Elesa+Ganter

75 000 produktów w jednym miejscu

Czytaj więcej

 
Sukces „Motoryzacyjnej jesieni” w Targach Kielce zdjęcie

Sukces „Motoryzacyjnej jesieni” w Targach Kielce

Blisko 5 500 branżowych specjalistów zwiedziło „Motoryzacyjną jesień”, która odbywała się w Targach Kielce od 11 do 13 października. Wraz z II Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE 

Czytaj więcej

 
Zapraszamy na „Motoryzacyjną jesień” zdjęcie

Zapraszamy na „Motoryzacyjną jesień”

Prawdziwa „Motoryzacyjną jesień” szykuje się w Targach Kielce. W 2016 roku II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE   

Czytaj więcej

 
Zakup gruntu pod budowę nowej hali zdjęcie

Zakup gruntu pod budowę nowej hali

Po wielu miesiącach poszukiwań i negocjacji zostały zakupione grunty pod budowę nowej hali produkcyjnej firmy Technicoat. Grunty zlokalizowane są w miejscowości Czechowice-Dziedzice.

Czytaj więcej

 
E-grocery stawia na pojemniki wielokrotnego użytku zdjęcie

E-grocery stawia na pojemniki wielokrotnego użytku

Jak pokazują najnowsze wyniki badań, już 16 % Polaków czyli co siódmy regularnie kupuje już produkty spożywcze w Internecie*. Rośnie zaufanie do branży e-grocery i tempo wzrostu tego rynku, które aktualnie szacuje się na 15-20% rocznie.

Czytaj więcej

 
Targi APAE i RTE w nowej odsłonie w październiku 2016 zdjęcie

Targi APAE i RTE w nowej odsłonie w październiku 2016

Prawdziwa „Motoryzacyjną jesień” szykuje się w Targach Kielce. W 2016 roku Targi APAE i RTE będą się odbywały razem z wystawami TRANSEXPO oraz Moto-Tech.   

Czytaj więcej

 

Targi APAE i RTE od 10 do 12 września w Targach Kielce

Od wejścia Polski do Unii niemal podwoiliśmy zasoby naszych garaży. Niestety statystyki są nieubłagane. Polacy zdecydowanie wybierają auta używane, w latach 2004 – 2013 sprowadziliśmy do kraju niemal 8 mln samochodów „ z drugiej ręki”. Ponad połowa tych pojazdów ma 4-8 lat.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 223