Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowe oblicze wtryskarek PLUS

Od 1993r dostarczyliśmy do Klientów na całym świecie ponad 2000 maszyn PLUS. Wtryskarki PLUS budowane są w dwu wielkościach 250 i 350kN, w wersji poziomej oraz pionowej V.

Logo BattenfeldOd 1993r dostarczyliśmy do Klientów na całym świecie ponad 2000 maszyn PLUS. Wtryskarki PLUS budowane są w dwu wielkościach 250 i 350kN, w wersji poziomej oraz pionowej V. Zastosowana w maszynach nowoczesna konstrukcja pozwala na produkcję zarówno drobnych detali galanteryjnych jak i wysokojakościowych detali technicznych o gramaturach 25-70 cm3.

 
Wtryskarka PLUS, Battenfeld
 
Wtryskarka PLUS, Battenfeld
 

By jeszcze lepiej sprostać wymaganiom rynku rozpoczynamy obecnie montaż wtryskarek PLUS wyposażonych w układ sterowania Unilog B2. Układ B2 stosowany jest w naszych wtryskarkach innych serii od 1998r. Zapewnia on prostą i komfortową obsługę. Po modernizacji oferujemy Państwu nowoczesną wtryskarkę której CENA zaskoczy najbardziej wybrednych odbiorców. Układ sterowania Unilog B2 oparty jest na systemie 32-
bitowych mikroprocesorów. Dzięki szybkiej regulacji impulsowej istnieje możliwość dokładnego sterowania i kontroli żądanych parametrów. W Unilog B2 zrezygnowano z tekstowej komunikacji z układem sterowania. Zamiast tekstu zastosowano symbole ilustrujące poszczególne parametry pracy wtryskarki. Układ Unilog B2 wyposażony jest w funkcje diagnostyczne pomagające obsługującemu w lokalizacji zakłóceń procesu oraz w funkcje kontroli i oceny jakości prowadzonego procesu. Funkcja „Tabela jakśoci” pozwala na kontrolowanie powtarzalnosci przebiegu procesu oraz
tworzenie certyfikatów produkcyjnych. Zapamiętanie ustawień maszyny można przeprowadzić poprzez ich zapisanie na dyskietce.

W naszym kraju pracuje kilkadziesiąt maszyn serii PLUS i PLUS V. Znalazły one zastosowanie w zakładach produkujących opakowania, części elektrotechniczne, farmaceutyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się maszyny PLUS jako wtryskarki laboratoryjne, przeznaczone do wykonywania kształtek wytrzymałościowych i wzorników.

Osoby zainteresowane otrzymaniem dokładnych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem: Grodzisk Maz., Adamowizna 151, tel. 022 724 38 07, fax.022 724 37 99, e-mai: battenfeld@battenfeld.pl.

  Wtryskarka PLUS 250, Battenfeld Wtryskarka PLUS 350, Battenfeld Wtryskarka PLUS 250 V, Battenfeld Wtryskarka PLUS 350 V, Battenfeld
Wtryskarka PLUS 250 PLUS 350 PLUS 250V PLUS 350V
Detal pierścień smoczek krążek jezdny głowica zapalniczki
Forma 4-ro krotna 8-mio krotna 1-krotna 8-mio krotna
Materiał POM silikon PA TPU
Czas cyklu 30s 24s 34s 38s

 

Artykuł został dodany przez firmę

Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o.

Firma Battenfeld towarzyszy Państwu od ponad 50-ciu lat. W tym okresie wyprodukowaliśmy ponad 100.000 wtryskarek i innych urządzeń przeznaczonych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą która wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły