Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

LERG Odpowiedzialnym Pracodawcą 2011

Firma LERG została laureatem konkursu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011, tym samym plasując się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce.

Odpowiedzialny Pracodawca, LergFirma LERG została laureatem konkursu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011, tym samym plasując się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce.

Kapituła konkursu nagrodziła wysoką jakość zatrudnienia w firmie LERG, doceniając zaangażowanie firmy w realizację polityki przedsiębiorstwa, które na równym poziomie stawia zadowolenie swoich Klientów jak również Pracowników. Tak zaszczytne wyróżnienie, będące dowodem szczególnej dbałości firmy o warunki pracy i rozwój pracowników przypada nam w udziale po raz pierwszy.

Odpowiedzialność i poszanowanie pracy drugiego człowieka, dbałość o rozwój kadry pracowniczej oraz zaangażowanie w działania na rzecz lokalnej społeczności są powodem dobrej reputacji jaką cieszy się firma LERG. Jesteśmy jednocześnie niezmiernie dumni z faktu, iż postawy te, będące motorem działania naszej firmy, zostały zauważone i nagrodzone w tak prestiżowym konkursie.

Artykuł został dodany przez firmę

LERG SA

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 35 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły