Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

LERG odznaczony tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2011”

LERG znalazł się w gronie Laureatów XIV edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play”. W listopadzie 2011 Kapituła Programu, w skład której wchodzą autorytety polskiej sceny politycznej i gospodarczej, podjęła decyzję o przyznaniu naszej firmie tego zaszczytnego wyróżnienia.

Przedsiębiorstwo Fair Play, LergLERG znalazł się w gronie Laureatów XIV edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play”. W listopadzie 2011 Kapituła Programu, w skład której wchodzą autorytety polskiej sceny politycznej i gospodarczej, podjęła decyzję o przyznaniu naszej firmie tego zaszczytnego wyróżnienia.

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" działa od 1998 r. Jego głównym zadaniem jest promowanie firm rzetelnych i etycznych. Kapituła Programu ocenia m.in. uczciwość przedsiębiorstwa w stosunku do klientów i konkurencji, dbałość o pracowników, wrażliwość na potrzeby środowiska lokalnego, wysoką jakość oferowanych produktów i usług, aktywne uczestnictwo w przedsięwzięciach charytatywnych a także terminowość w regulowaniu należności i wywiązywaniu się ze zobowiązań.

LERG od początku istnienia kładzie nacisk na etyczność działania oraz przywiązuje szczególną wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. Cieszy więc fakt, że zostaliśmy odznaczeni kolejnym tytułem który potwierdza, że LERG w każdym aspekcie swojej działalności kieruje się przejrzystymi i uczciwymi zasadami. To właśnie etyczna postawa LERG wobec otaczającego świata przyczynia się do sukcesu naszego przedsiębiorstwa.

Artykuł został dodany przez firmę

LERG SA

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 35 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły