Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Podłączanie prowadnika bez narzędzi w ciągu kilku sekund – readychain speed

Podłącz i pracuj. Dzięki nowemu produktowi readychain® speed podłączanie skompletowanych systemów e-prowadników kablowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podłączanie w ciągu kilku sekund – bez żadnych narzędzi.

Podłączanie prowadnika bez narzędzi w ciągu kilku sekund – readychain speed, igus,Podłącz i pracuj. Dzięki nowemu produktowi readychain® speed podłączanie skompletowanych systemów e-prowadników kablowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podłączanie w ciągu kilku sekund – bez żadnych narzędzi.

readychain® od igus® to systemy prowadników kablowych, łączniki i specjalne, wyjątkowo elastyczne kable do prowadników kablowych, zmontowane zgodnie z różnymi standardami producenta lub zgodnie ze specyfikacją klienta. Gotowe do podłączenia i instalacji systemy ze wszystkimi potrzebnymi elementami, dostępne są na żądanie ze skrzynią transportową, instalacją i konserwacją, zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z oczekiwaniami i dostarczone w ciągu 1-10 dni z gwarancją – wszystko to z jednego źródła bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki systemowi readychain® speed, firma igus® gwarantuje swoim klientom instalacje gotowego systemu w sposób znacznie prostszy oraz szybszy, redukując koszty związane min. z przestojem maszyn.

Film produktowy:

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły