Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. 

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. LERG zajął wysokie 4 miejsce w zestawieniu przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego o przychodach przekraczających 250 mln zł.

Lista „Diamentów Forbesa” 2016, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju opracowywana jest przez wywiadownię Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika Forbes. Zestawienie tworzone jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016

Cieszymy się, że dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa wynikający z konsekwentnej realizacji działań prorozwojowych został po raz kolejny potwierdzony i doceniony przez grono niezależnych ekspertów.

Artykuł został dodany przez firmę

Lerg S.A.

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły