Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Konkurs Targowy rozstrzygnięty! zdjęcie

Konkurs Targowy rozstrzygnięty!

Znamy już laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM® na najlepsze produkty, wyroby, technologie i innowacje targowe! Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego. 

Czytaj więcej

 
LERG laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 zdjęcie

LERG laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma LERG została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii Innowacyjna Firma. Nagroda ta, została przyznana za realizację projektów pn. „Modernizacja instalacji do produkcji formaliny” i „Rozbudowa instalacji do mielenia nowolaków”.

Czytaj więcej

 
Trzeci „Diament Forbesa” dla firmy LERG S.A. zdjęcie

Trzeci „Diament Forbesa” dla firmy LERG S.A.

W tegorocznym rankingu firma LERG S.A. uplasowała się na 5. miejscu wśród przedsiębiorstw o najbardziej dynamicznym wzroście wartości biorąc pod uwagę woj. podkarpackie.

Czytaj więcej

 
SŁAWPOL - laureatem XVII edycji rankingu GAZELE BIZNESU 2016 zdjęcie

SŁAWPOL - laureatem XVII edycji rankingu GAZELE BIZNESU 2016

14 marca 2017 r. podczas Gali w Warszawie, której organizatorem był Puls Biznesu, zostaliśmy wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.   

Czytaj więcej

 
Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016 zdjęcie

Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. 

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty „Ambasadorem Polski na świecie” zdjęcie

Grupa Azoty „Ambasadorem Polski na świecie”

Grupa Azoty została laureatem Złotego Lauru „Super Biznesu” – wyróżnienia przyznawanego przez redakcję Super Expressu we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Center Club i Pracodawcami RP. Nagrodę w kategorii „Ambasador Polski w świecie” odebrał dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty podczas uroczystej gali, która odbyła się w środę, 25 października br. w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Wyniki konkursu o Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl zdjęcie

Wyniki konkursu o Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. po raz kolejny laureatem prestiżowej nagrody Złota Strona Emitenta zdjęcie

Grupa Azoty S.A. po raz kolejny laureatem prestiżowej nagrody Złota Strona Emitenta

Ogłoszenie nagród w ósmej edycji Konkursu Złota Strona Emitenta VIII miało miejsce w dniu 11 czerwca 2015 roku.

Czytaj więcej

 
Cała branża przemysłowa w jednym miejscu! zdjęcie

Cała branża przemysłowa w jednym miejscu!

Cztery panele dyskusyjne, trzy wystąpienia, trzydziestu prelegentów oraz czternastu nagrodzonych laureatów prestiżowych statuetek. Tak w skrócie wyglądała VII edycja konferencji „Top Industry Summit”, która odbyła się 7 listopada w warszawskim hotelu The Westin. Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala rozdania „Diamentów Top Industry”.

Czytaj więcej

 
ANWIL laureatem Orłów Eksportu zdjęcie

ANWIL laureatem Orłów Eksportu

Kapituła nagrody Orły Eksportu, organizowanego przez ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita, przyznała spółce ANWIL tytuł „Najlepszego eksportera w Kujawsko – Pomorskim”.

Czytaj więcej

 
Znamy laureatów Strefy Studenta! zdjęcie

Znamy laureatów Strefy Studenta!

W ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2015, zorganizowano konkurs skierowany do młodych projektantów opakowań, którzy będąc jeszcze na studiach postanowili zadbać o swoją karierę i zaistnieć w branży.  

Czytaj więcej

 
ANWIL SOLIDNYM PRACODAWCĄ zdjęcie

ANWIL SOLIDNYM PRACODAWCĄ

W czwartek 12 lutego br. w kopalni soli w Wieliczce odbyła się uroczysta gala, na której ANWIL, włocławska spółka z Grupy ORLEN, uhonorowana została prestiżowym tytułem „Solidny Pracodawca 2014”.

Czytaj więcej

 
Złote Medale POL-ECO-SYSTEM 2015 przyznane! zdjęcie

Złote Medale POL-ECO-SYSTEM 2015 przyznane!

W tym roku Sąd Konkursowy postanowił uhonorować Złotym Medalem MTP 9 produktów i technologii zgłoszonych przez wystawców targów POL-ECO-SYSTEM (27-30.10.2015 r.). 

Czytaj więcej

 
Diament Forbes 2017 dla LERG S.A. zdjęcie

Diament Forbes 2017 dla LERG S.A.

Lerg SA – wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych – już po raz drugi znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2017”. W zestawieniu regionalnym, w kategorii firm dużych z przychodami powyżej 250 mln zł, LERG S.A. zajął wysoką, 9. pozycję.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. z prestiżową nagrodą Złota Strona Emitenta zdjęcie

Grupa Azoty S.A. z prestiżową nagrodą Złota Strona Emitenta

4 czerwca 2014 roku odbyło się ogłoszenie nagród w VIII edycji Konkursu Złota Strona Emitenta, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Laureatem w kategorii “polskie spółki giełdowe należące do indeksów WIG20 i mWIG40” została Grupa Azoty S.A.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 105