Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Grupa Azoty S.A.
KF Technologie Piotr Kaczyński HURMAK Polska Sp. z o.o. Polimarky

Artykuł Dodaj artykuł

EPLA – WIZJA – INWENCJA - KOMPETENCJA

17-08-2016, 00:00

 ... Biznes tworzyw sztucznych i gumy w Poznaniu 

EPLA – WIZJA – INWENCJA - KOMPETENCJA

W dniach 26-29 września Międzynarodowe Targi Poznańskie będą gościły dostawców surowców oraz przetwórców tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku. Targi EPLA w tym roku po raz pierwszy w historii odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK, co nada im międzynarodowy charakter, a to stanowi silny impuls do wzrostu tej imprezy.

Formuła targów EPLA, wypracowana wspólnie przez miesięcznik PLASITICS REVIEW oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, zakłada zawieranie relacji biznesowych między precyzyjnie dobranymi grupami wystawców i zwiedzających. Dobra atmosfera dla prowadzenia rozmów pozwala na skonfrontowanie oferty różnych marek i dzięki temu podjęcia lepszej i bardziej racjonalnej decyzji zakupowej.

Przedsiębiorcy, którzy w tym roku zaprezentują swoją ofertę należą do istotnych producentów maszyn oraz dostawców tworzy sztucznych, kauczuków oraz dodatków do przetwórstwa. Wśród profesjonalistów odwiedzających to wydarzenie z pewnością znajdą się przetwórcy tworzyw sztucznych i gumy oraz osoby szukające nowych kontaktów z dostawcami. Ekspozycja obejmie zakresem salony tematyczne: Salon Maszyn, Salon Kompozytów, Salon Wtrysku, Salon Termoformingu, Kauczuku i Tworzyw Sztucznych oraz Salon Polimerowej Nauki Polskiej.

W grupie tkwi siła

EPLA 2016 odbędzie się wspólnie z wydarzeniami skierowanymi do przedstawicieli przemysłu spożywczego i opakowaniowego, w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Taropak i Logipak. Powyższy blok targów zlokalizowany zostanie w pawilonach: 3, 3a, 4 oraz 6 i 6a. To wszystko sprawi, że na cztery wrześniowe dni tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich staną się imponującym centrum technologii wpływających na jakość naszego życia w wielu obszarach.

W tym samym czasie

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w poniedziałek, wtorek i środę od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9.00 do 16.00. W tym samym czasie na terenie targowym odbędą się targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel. 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły