Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Podkład epoksydowy 2:1 w ofercie marki POLFILL

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, wprowadza na rynek antykorozyjny podkład epoksydowy 2:1.

...Nowy podkład marki POLFILL doskonale chroni metale przed korozją.

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, wprowadza na rynek antykorozyjny podkład epoksydowy 2:1.

- Klienci marki POLFILL są naszą inspiracją i z uwagą przysłuchujemy się ich opiniom - powiedziała Bożena Chrapisińska, menedżer ds. sprzedaży detalicznej i hurtowej marki POLFILL. – Dlatego portfolio naszych produktów poszerzamy o podkład epoksydowy, który doskonale chroni przed korozją elementy metalowe samochodu, nawet, gdy ich wierzchnia warstwa zostanie uszkodzona.

Podkład epoksydowy 2:1 w ofercie marki POLFILLPodkład epoksydowy 2:1, dzięki zastosowaniu wysokojakościowych żywic i aktywnych dodatków antykorozyjnych doskonale zapewnia ochronę powierzchni metalowych przed korozją. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży tj. stal, cynk, aluminium, laminaty, stare powłoki lakiernicze, czy beton. Podczas renowacji samochodu służy jako warstwa izolacyjna lub warstwa zwiększająca przyczepność pomiędzy danym podłożem, a następną warstwą lakierniczą. Posiada wysoką odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Można go szlifować ręcznie i mechanicznie. Przeznaczony jest do obróbki zarówno na sucho jak i na mokro. Na podkład ten można nakładać różne systemy lakierów nawierzchniowych, środki ochrony karoserii, czy masy uszczelniające. Produkt ten jest doskonałym izolatorem wilgoci, dlatego świetnie zabezpiecza przed korozją podwozie samochodów.

Markę POLFILL wprowadziła na rynek polski w 2005 r. firma LERG SA - wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych. Portfolio marki obejmuje szeroką gamę produktów - tj. szpachlówki, masy, podkłady, lakiery, zmywacze i rozcieńczalniki – które przeznaczone są do renowacji m.in. karoserii samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi oraz jachtów. Wyroby te powstają na bazie wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje ich wysoką jakość. Łatwość nakładania, lekka obróbka, brak skurczów i powtarzalna jakość – to główne cechy oferowanych produktów.

Artykuł został dodany przez firmę

Lerg S.A.

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły