Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Szpachlówka z włóknem węglowym w ofercie marki POLFILL

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, obecnie wprowadza na rynek wysokiej jakości szpachlówkę poliestrową wzmocnioną włóknem węglowym.

Mocna szpachlówka do wypełniania dużych wgnieceń i otworów.

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, obecnie wprowadza na rynek wysokiej jakości szpachlówkę poliestrową wzmocnioną włóknem węglowym.

Szpachlówka z włóknem węglowym w ofercie marki POLFILL– Nowa szpachlówka zalecana jest do wypełniania ubytków i wgnieceń osłabionych elementów karoserii samochodowej. Posiada doskonałą elastyczność oraz bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży, zwłaszcza do metali i tworzyw sztucznych – powiedziała Bożena Chrapisińska, menedżer ds. sprzedaży detalicznej i hurtowej marki POLFILL.

Ponadto szpachlówka poliestrowa z włóknem węglowym marki POLFILL jest wyjątkowo miękka podczas szlifowania. Cechuje ją bardzo łatwa aplikacja i krótki czas wysychania,
co ułatwia prace blacharsko-lakiernicze.

Markę POLFILL wprowadziła na rynek polski w 2005 r. firma LERG SA – wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych. Portfolio marki obejmuje szeroką gamę produktów – tj. szpachlówki, masy, podkłady, lakiery, zmywacze i rozcieńczalniki – które przeznaczone są do renowacji m.in. karoserii samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi oraz jachtów. Wyroby te powstają na bazie wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje ich wysoką jakość. Łatwość nakładania, lekka obróbka, minimalny skurcz podczas wysychania i powtarzalna jakość – to główne cechy oferowanych produktów.

Artykuł został dodany przez firmę

Lerg S.A.

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły