Podczas jednej z największych europejskich wystaw branży przetwórstwa tworzyw sztucznych firma Milacron otrzymała dwa wyróżnienia: za innowacyjne układy gorącokanałowe serii SUMMIT
Medal za styl wystąpienia targowego i nowoczesność prezentacji.
W 1995 roku ANWIL po raz pierwszy zaprosił swoich partnerów biznesowych do udziału w konferencji poświęconej tematyce PCW.
Konferencja uświetniająca jubileusz 30-lecia funkcjonowania instalacji alkoholi OXO będącej częścią Grupy Azoty ZAK S.A.
Porozumienie dotyczy w szczególności przygotowania i wdrożenia programu eksperckiego opartego o metodę Risk Based Inspection (RBI) oraz wypracowanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji okresów międzyinspekcyjnych i międzyremontowych wynikających z tego programu.
W tym roku Sąd Konkursowy postanowił uhonorować Złotym Medalem MTP 9 produktów i technologii zgłoszonych przez wystawców targów POL-ECO-SYSTEM (27-30.10.2015 r.).
Prezentacja wyników badania poziomu zarządzania procesem rozwoju produktów w polskich przedsiębiorstwach.
17 – 20 marca wzięliśmy udział w największych targach automatyki i pomiarów w Polsce.
O planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w aspekcie Dyrektywy SEVESO III dyskutowali w Wieńcu-Zdroju eksperci oraz specjaliści z Państwowej Straży Pożarnej, zakładów przemysłowych, a także przedstawiciele świata nauki.
Firma Elesa+Ganter, światowy lider w produkcji standardowych elementów maszyn, rozszerzyła ofertę uchwytów przemysłowych o nowy model z trzpieniami montażowymi.
XX jubileuszowa konferencja „WallStreet” zorganizowana w Karpaczu przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016 dobiegła końca. Trzydniowy kongres zgromadził ponad 1000 uczestników – gości, inwestorów indywidualnych, analityków, ekonomistów oraz dziennikarzy związanych z polskim i europejskim rynkiem kapitałowym. Grupa Azoty S.A. była głównym partnerem wydarzenia.
Branża ochrony środowiska powoli odlicza dni do rozpoczęcia targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, które się odbędą 27-30 października 2015 r.
Już jutro gimnazjaliści ponownie staną w szranki w konkursie chemicznym organizowanym przez włocławskie III Liceum im. Marii Konopnickiej przy wsparciu finansowym ANWIL-u.
Spółka z Grupy ORLEN podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z Klubem Koszykówki Włocławek (KKW). ANWIL będzie sponsorem strategicznym drużyny włocławskich rottweilerów przez kolejne trzy sezony.
To tytuł debaty inaugurującej POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (27-30.10.2015 r.). Stanowi on również przesłanie tegorocznej edycji tych targów.