Mając na uwadze terminowość odbiorów a także w ramach udoskonalenia mobilności firmy, DRP wyposażyło swoje zaplecze logistyczne o nowy samochód ciężarowy IVECO, stwarzając tym samym możlwiości zwiększenia strumienia dostaw.
„Odwrót od składowania odpadów tworzyw sztucznych do roku 2020 – wiele sposobów na osiągnięcie celu” to główny temat X edycji konferencji IdentiPlast organizowanej przez Stowarzyszenie PlasticEurope, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Warszawie.
Miło nam poinformować, iż nasza oferta laboratoryjna została poszerzona o nowe pozycje
2 grudnia 2011r. nasza firma, spełniając uprzednio wszystkie regulaminowe wymagania, została uhonorowana certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem przyozdobionym dodatkowo złotym laurem.
17 grudnia 2010r. nasza firma, spełniając uprzednio wszystkie regulaminowe wymagania, została uhonorowana certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem przyozdobionym dodatkowo srebrnym laurem.
Z pełną satysfakcją informujemy iż uruchomienie nowej wytłaczarki, zwanej przez nas pieszczotliwie "Maluchem" stało się faktem!
W dniu 5 marca 2020 roku w Katowicach odbyło się IX Forum Spalania Biomasy i Odpadów, które poświęcone było kwestiom inwestycyjno-technologicznym. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 osób. Byli to przedstawiciele wytwórców ciepła i energii elektrycznej (zarówno mali, średni jak i ci najwięksi), którzy inwestują w budowę i modernizacje źródeł wytwórczych, a także dostawcy technologii i rozwiązań, projektanci i wykonawcy inwestycji, dostawcy paliw, podmioty pozyskujące fundusze, spółki komunalne, przemysłowi odbiorcy energii oraz wiele innych.
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 680 wystawców z aż 31 państw. Tak jedynie w skrócie można opisać jedną z największych wystaw tej branży w Europie – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zorganizowane w Targach Kielce od 24 do 27 maja 2011 roku. Wystawę odwiedziło więcej gości niż w ubiegłym roku – 17.000.
Na uroczystej gali wręczono złote medale Targów Kielce oraz wyłoniono zwycięzcę konkursu OMNIPLAST.
W trakcie wystawy, od 29 maja do 1 czerwca, targowe eksponaty-giganty zużyły około 150 000 kWh, to tyle prądu ile statystyczna polska rodzina przez… 40 lat.