Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
RozKOSZE biurowej segregacji zdjęcie

RozKOSZE biurowej segregacji

Rok 2019 rozpoczął się od zmian w zakresie segregacji odpadów. Dotyczą one każdego z nas, zarówno w sferze prywatnej, jak i w przestrzeni biurowej. Niektóre organizacje rozpoczęły już segregację według nowych zasad, inne jeszcze nie, ale każdy z nas wcześniej, czy później, w pracy, czy w domu, staje przed pytaniem, gdzie wyrzucić dany asortyment odpadów.

Czytaj więcej

 
igus Polska z nową przestrzenią biurową i technologicznym showroomem zdjęcie

igus Polska z nową przestrzenią biurową i technologicznym showroomem

Spółka igus Polska chce być jeszcze bliżej swoich klientów, dlatego przy okazji powiększania przestrzeni biurowej i magazynowej uruchamia też… showroom! – Co roku wypuszczamy na rynek ponad 100 nowych produktów. Chcemy, żeby goście, którzy nas odwiedzają mogli się z nimi zapoznawać tu, na miejscu – mówi Daniel Marzec, Dyrektor Zarządzający igus Polska.  

Czytaj więcej

 
Jak wzmocnić potencjał firmy na rynku krajowym i zagranicznym? zdjęcie

Jak wzmocnić potencjał firmy na rynku krajowym i zagranicznym?

Podpowiada Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, przyznającego godła Polish Product – Firma Roku.

Czytaj więcej

 
Polska Chemia – konkurencyjna, strategiczna i niezbędna! zdjęcie

Polska Chemia – konkurencyjna, strategiczna i niezbędna!

Konkurencyjność, strategiczność, i przyszłość sektora – kluczowe obecnie dla Polskiej Chemii kwestie zdominowały II Debatę w ramach Kampanii Polska Chemia, zorganizowaną przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego (PIPC). O sposobach radzenia sobie z wyzwaniami, szansach wynikających z priorytetowego znaczenia branży chemicznej dla całej krajowej gospodarki, niezbędności produktów chemicznych do osiągnięcia zielonych celów Europy dyskutowali zaproszeni eksperci administracji oraz przedstawiciele polskiego sektora chemicznego.

Czytaj więcej

 
Żywice Lerg uzyskują ceryfikat DNV-GL zdjęcie

Żywice Lerg uzyskują ceryfikat DNV-GL

W dniu 4 czerwca zakończył się proces certyfikacji produktów naszej spółki - serii żywic ESTROMAL 11.LM i DL. 115 przez uznaną jednostkę badawczą DNV-GL. Uzyskanie certyfikatów jest potwierdzeniem, że ww. żywice spełniają wymagane standardy i mogą być stosowane przy produkcji sprzętów pływających. Certyfikat rozpoznawalny jest na całym świecie, a jego posiadanie znacznie zwiększa możliwości sprzedażowe produktu, któremu został przyznany.

Czytaj więcej

 
Ekspert radzi jak wyeliminować hałas dobiegający z instalacji wodociągowej i c.o. budynku zdjęcie

Ekspert radzi jak wyeliminować hałas dobiegający z instalacji wodociągowej i c.o. budynku

Nieprzyjemne bulgotanie dobiegające z rur kanalizacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania to jedna z częstszych niedogodności spotykanych w obiektach mieszkalnych czy biurowych.

Czytaj więcej

 
Montaż centralnego ogrzewania w paru krokach zdjęcie

Montaż centralnego ogrzewania w paru krokach

Budując dom musimy zadbać o wiele ważnych kwestii takich jak wystrój, oświetlenie, czy też ogrzewanie. Wiele osób posiadających duże domy zastanawia się jak dobrać ogrzewanie spełniające ich wymagania. W tym przypadku montaż centralnego ogrzewania wydaje się najlepszym z możliwych.

Czytaj więcej

 
Rury Stabi FAST – łatwy montaż centralnego ogrzewania zdjęcie

Rury Stabi FAST – łatwy montaż centralnego ogrzewania

Oferta firmy UST-M, polskiego producenta elementów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, obejmuje m.in rury Stabi FAST.

Czytaj więcej

 
igus z nową powierzchnią magazynową i biurową w Ideal Idea Park III zdjęcie

igus z nową powierzchnią magazynową i biurową w Ideal Idea Park III

igus, czołowy producent elementów z tworzyw sztucznych – e-prowadników przewodów, kabli do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych, wynajął prawie 1 800 mkw. w Ideal Idea Park III.   

Czytaj więcej

 
Zielone inwestycje Polskiej Chemii zdjęcie

Zielone inwestycje Polskiej Chemii

Realizacja celów Europejskiego Zielonego Ładu nie będzie możliwa bez sektora chemicznego, który będzie odgrywał jedną z kluczowych ról.

Czytaj więcej

 
Nowe elementy przenośników zdjęcie

Nowe elementy przenośników

Nowa gama elementów przenośników umożliwia tworzenie konstrukcji podporowych dla linii produkcyjnych w różnych sektorach przemysłowych, takich jak transport butelek, opakowań oraz innych materiałów produkowanych w dużych seriach.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty w Europejskim Sojuszu na rzecz Czystego Wodoru zdjęcie

Grupa Azoty w Europejskim Sojuszu na rzecz Czystego Wodoru

Grupa Azoty – jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie i jednocześnie największy producent wodoru w Polsce – przystąpiła do Europejskiego Sojuszu na rzecz Czystego Wodoru.

Czytaj więcej

 
Budowa Tuplex Białystok zdjęcie

Budowa Tuplex Białystok

Pzedstwaiamy kolejną foto relację z budowy Nowego Tuplex Białystok.

Czytaj więcej

 
ZMIANA SIEDZIBY ODDZIAŁU W OLSZTYNIE zdjęcie

ZMIANA SIEDZIBY ODDZIAŁU W OLSZTYNIE

Oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 16 w kierunku Mrągowa. Całkowita powierzchnia Oddziału to blisko 400 m2, z czego aż 312 m2 przeznaczone zostało na część magazynowo-warsztatową.

Czytaj więcej

 
Konferencja Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych na EuroLab zdjęcie

Konferencja Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych na EuroLab

„Jakość i kompetencje laboratoriów medycznych, a finansowanie świadczeń z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej” to temat konferencji przygotowanej przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych. Konferencja odbędzie się 11 marca w ramach „Dnia medycznej diagnostyki laboratoryjnej”, organizowanego podczas XIII Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab 2011.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 176