Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
„Polska Chemia w Rozwoju Gospodarki – Wyzwania Stojące Przed Sektorem”- Podsumowanie zdjęcie

„Polska Chemia w Rozwoju Gospodarki – Wyzwania Stojące Przed Sektorem”- Podsumowanie

Za nami konferencja Polska Chemia w Rozwoju Gospodarki – Wyzwania Stojące Przed Sektorem.  Spotkanie było inauguracją tegorocznych wydarzeń w ramach Kampanii Polska Chemia, która jest jednym z najważniejszych projektów Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. Główną ideą, konferencji  było znalezienie odpowiedzi na pytania jak skutecznie i wielopłaszczyznowo budować konkurencyjność sektora.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. nowych Ambasadorem Kampanii Polska Chemia zdjęcie

Grupa Azoty S.A. nowych Ambasadorem Kampanii Polska Chemia

13 czerwca, podczas V Kongresu „Polska Chemia”(13-14 czerwca 2018 r, Wieliczka) Grupie Azoty S.A. został wręczony tegoroczny tytuł Ambasadora Kampanii „Polska Chemia”. 

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. nowych Partnerem Strategicznym Kampanii Polska Chemia zdjęcie

Grupa Azoty S.A. nowych Partnerem Strategicznym Kampanii Polska Chemia

Jedna z najsilniejszych grup kapitałowych polskiego przemysłu, Grupa Azoty S.A. została nowych Partnerem Strategicznym Kampanii „Polska Chemia”, prowadzonej przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego.

Czytaj więcej

 
Książka: Chemia koordynacyjna w zastosowaniach zdjęcie

Książka: Chemia koordynacyjna w zastosowaniach

Chemia koordynacyjna to dziedzina chemii obejmująca badania związków kompleksowych, głównie metali. Podręcznik ukazuje, oparte na najnowszej literaturze, aplikacyjne ujęcie problemów chemii koordynacyjnej. Wprowadza w problemy coraz powszechniejszego wykorzystania związków kompleksowych metali, jako nowych materiałów, katalizatorów, leków oraz reagentów w analizie chemicznej.

Czytaj więcej

 

Książka: Chemia środowiska

Degradacja środowiska naturalnego spowodowała szybki rozwój nauk, których zadaniem jest stałe poszerzanie wiedzy służącej jego ochronie. Jedną z nich jest chemia środowiska. Powiązania tej nauki z innymi, których niektóre obszary mają silne odniesienia do chemii środowiska, powodują trudności w określeniu zakresu jej zainteresowania.

Czytaj więcej

 
Książka: Chemia organiczna zdjęcie

Książka: Chemia organiczna

Uaktualnione wydanie, będące tłumaczeniem najnowszego wydania oryginalnego, zawiera bogaty materiał rozszerzający i uzupełniający w postaci:

Czytaj więcej

 
Chemia i Motoryzacja 2017 - spotkanie profesjonalistów! zdjęcie

Chemia i Motoryzacja 2017 - spotkanie profesjonalistów!

Jedyna konferencja zainicjowana przez przemysł i przez przemysł współtworzona!

Czytaj więcej

 
Zapraszamy na Kongres Polska Chemia zdjęcie

Zapraszamy na Kongres Polska Chemia

Przed nami trzecia edycja Kongresu Polska Chemia, jednego z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej, organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego. Partnerem kongresu jest Grupa Azoty S.A.

Czytaj więcej

 
III Kongres Polska Chemia zdjęcie

III Kongres Polska Chemia

Rozwiązań dla chemii należy szukać w innowacji i integracji. Kilkudziesięciu panelistów, dwa dni debat, sesji tematycznych i spotkań – tak w skrócie można podsumować odbywający się w Krakowie dwudniowy Kongres Polska Chemia 2016 (15-16 czerwca), będący najważniejszym spotkaniem branży chemicznej w kraju. Organizatorem wydarzenia była Polska Izba Przemysłu Chemicznego, a w roli partnera strategicznego po raz kolejny wystąpiła Grupa Azoty.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty głównym partnerem konferencji „Nafta/Chemia”, najważniejszej w Polsce debaty o sprawach sektora chemicznego i paliwowego. zdjęcie

Grupa Azoty głównym partnerem konferencji „Nafta/Chemia”, najważniejszej w Polsce debaty o sprawach sektora chemicznego i paliwowego.

Innowacyjność i wyzwania na najbliższą przyszłość to wiodące tematy tegorocznej, jedenastej już konferencji “Nafta/Chemia”.

Czytaj więcej

 
Chemia 2014 - XX sympozjum naukowo-techniczne zdjęcie

Chemia 2014 - XX sympozjum naukowo-techniczne

W dniach 22-23 stycznia w Płocku odbywa się dwudniowe sympozjum naukowo techniczne pn. „Chemia 2014”.  

Czytaj więcej

 
Segment Agro głównym obszarem wysokiego wzrostu przychodów i poprawy rentowności Grupy Azoty w II kw. 2019 roku zdjęcie

Segment Agro głównym obszarem wysokiego wzrostu przychodów i poprawy rentowności Grupy Azoty w II kw. 2019 roku

6 103 mln zł przychodów ze sprzedaży na poziomie skonsolidowanym odnotowała Grupa Azoty po dwóch kwartałach 2019 r., 941 mln zł EBITDA i 15,4% marży EBITDA. 

Czytaj więcej

 
Kosze, pojemniki i dozowniki – jak zadbać o czystość w firmie? zdjęcie

Kosze, pojemniki i dozowniki – jak zadbać o czystość w firmie?

Aby zachować odpowiedni poziom czystości w naszej firmie wystarczy zaopatrzyć się w kilka pomocnych akcesoriów. Największe kłopoty zwykle sprawia nam czystość w łazience, ale i tą część budynku można dobrze zoptymalizować pod kątem czystości, zwiększając przy tym komfort użytkowania. Podczas planowania zakupu produktów mających na celu poprawę czystości w firmie, warto zwrócić się do specjalistów ze sklepu HD plus.

Czytaj więcej

 
Polska Chemia 2014 zdjęcie

Polska Chemia 2014

Bezpieczna chemia, inwestycje rozwojowe w branży oraz znaczenie sektora chemicznego dla gospodarki Unii Europejskiej – to tylko niektóre z zagadnień, którym poświęcony jest kongres „Polska Chemia 2014”, odbywający się w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym w Puławach (12-13 czerwca).  

Czytaj więcej

 
Konkurs „Chemia wokół nas” zdjęcie

Konkurs „Chemia wokół nas”

Rozumiemy to i dlatego w realizowanych proedukacyjnych inicjatywach staramy się ukazywać tę gałąź wiedzy w różnorodny i przystępny sposób. Jako spółka odpowiedzialna społecznie od wielu lat aktywnie współpracujemy ze światem nauki, popularyzując najnowsze jego odkrycia i osiągnięcia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 383