Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Oxoviflex™ – nowy nieftalanowy plastyfikator w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A. zdjęcie

Oxoviflex™ – nowy nieftalanowy plastyfikator w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A.

Informujemy, że wprowadzamy do naszej oferty nową markę produktową -  Oxoviflex™. Jest to nieftalanowy plastyfikator PCW - ester bis(2-etyloheksylu) kwasu 1,4-benzenodikarboksylowego (DEHT). 

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty z nagrodami targów Plastpol zdjęcie

Grupa Azoty z nagrodami targów Plastpol

Grupa Azoty otrzymała medale i  wyróżnienie Targów Plastpol za produkty w kategorii "tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych" oraz za ekspozycję targową.

Czytaj więcej

 
Adoflex® i Oxovilen® - nowe plastyfikatory w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A. zdjęcie

Adoflex® i Oxovilen® - nowe plastyfikatory w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A.

Grupa Azoty ZAK S.A. uruchamia nową instalację i wprowadza do swojej oferty plastyfikatory specjalistyczne Adoflex® i Oxovilen®.

Czytaj więcej

 
Rok rekordowych przychodów i kluczowych inwestycji zdjęcie

Rok rekordowych przychodów i kluczowych inwestycji

Grupa Azoty odnotowała w 2019 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży wynoszące 11,3 mld zł (wzrost o 1,3 mld zł r/r), wynik EBITDA w wysokości 1,4 mld zł i marżę EBITDA na poziomie 12,6% (wzrost o 4,9 p.p. r/r). Był to rok rekordowy w historii Grupy pod względem osiągniętych przychodów ze sprzedaży oraz kontynuowania kluczowych projektów inwestycyjnych.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty doceniona na targach PLASTPOL zdjęcie

Grupa Azoty doceniona na targach PLASTPOL

Dużym sukcesem zakończył się udział Grupy Azoty w XX Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL (17-20 maja).  

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty zbudowała finansowanie dla wieloletniego programu inwestycyjnego zdjęcie

Grupa Azoty zbudowała finansowanie dla wieloletniego programu inwestycyjnego

Podpisanie z konsorcjum banków umów zwiększających kredyt do 3 mld złotych oznacza, że Grupa Azoty finansowo zabezpieczyła program inwestycyjny do 2026 roku.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie bogatej historii i spojrzenie w przyszłość. The OXO Conference z okazji jubileuszu 30-lecia instalacji OXO w Grupie Azoty ZAK S.A. zdjęcie

Podsumowanie bogatej historii i spojrzenie w przyszłość. The OXO Conference z okazji jubileuszu 30-lecia instalacji OXO w Grupie Azoty ZAK S.A.

W dniach 17-18 listopada we Wrocławiu Grupa Azoty ZAK S.A. świętowała 30-lecie uruchomienia w Kędzierzynie-Koźlu instalacji do produkcji alkoholi OXO. W ramach obchodów zorganizowano międzynarodowe wydarzenie naukowe The OXO Conference pod hasłem: „Advances in OXO Synthesis – W...

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty głównym partnerem konferencji „Nafta/Chemia”, najważniejszej w Polsce debaty o sprawach sektora chemicznego i paliwowego. zdjęcie

Grupa Azoty głównym partnerem konferencji „Nafta/Chemia”, najważniejszej w Polsce debaty o sprawach sektora chemicznego i paliwowego.

Innowacyjność i wyzwania na najbliższą przyszłość to wiodące tematy tegorocznej, jedenastej już konferencji “Nafta/Chemia”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8