Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
SMARTTECH Position Control System – wirtualne oczy weryfikujące prace robotów zdjęcie

SMARTTECH Position Control System – wirtualne oczy weryfikujące prace robotów

Coraz więcej producentów z wielu branż wdraża innowacje technologiczne aby dogonić rewolucje przemysłową pędzącą w zawrotnym tempie. Trend Industry 4.0. w inteligentnych Fabrykach Przyszłości powoli staje się faktem, a kolejne firmy implementują w swoich zakładach rozwiązania opracowane w ramach tego wielkiego przedsięwzięcia. Szczególnym liderem w tej dziedzinie stała się branża motoryzacyjna, która przy produkcji korzysta z maksymalnie zautomatyzowanych procesów i innowacyjnych rozwiązań.  

Czytaj więcej

 
Podróż do świata WIRTOTECHNOLGII w sosnowieckim Expo Silesia zdjęcie

Podróż do świata WIRTOTECHNOLGII w sosnowieckim Expo Silesia

 Już od 5 do 7 października 2011 roku zwiedzający Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia w Sosnowcu będą mogli wybrać się w niepowtarzalną podróż po świecie wirtualnych technologii dla przemysłu. W tych dniach odbędzie się bowiem czwarta już edycja Międzynarodowych Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów – WIRTOTECHNOLOGIA.

Czytaj więcej

 
Rekordowe Targi TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA zakończone sukcesem! zdjęcie

Rekordowe Targi TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA zakończone sukcesem!

Za nami rekordowa edycja targów branży obróbki metalu TOOLEX. Po raz kolejny targi odnotowały wzrost wszystkich parametrów. Dopisali zwiedzający, zadowoleni wystawcy reprezentujący ponad 500 światowych marek, deklarują chęć udziału w następnej – jubileuszowej już edycji targów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3