Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Jubileuszowy FestiwalDruku.pl - bogaty w premiery - już za nami! zdjęcie

Jubileuszowy FestiwalDruku.pl - bogaty w premiery - już za nami!

Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodziła w tym roku jubileusz. 10. edycja targów odbyła się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Czytaj więcej

 
Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały! zdjęcie

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych. 

Czytaj więcej

 
Jubileuszowa konferencja dotycząca selektywnej zbiórki w Poznaniu i Berlinie! zdjęcie

Jubileuszowa konferencja dotycząca selektywnej zbiórki w Poznaniu i Berlinie!

O tym jak ważnym zagadnieniem dla systemu gospodarki odpadami jest selektywna zbiórka odpadów, segregacja i recykling nikogo nie trzeba przekonywać. Z najnowszym ujęciem tego tematu, wytycznymi, dobrymi praktykami, efektywnymi technologiami będzie można zapoznać się podczas 10. Międzynarodowej Konferencji „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 lutego br. w Poznaniu.  

Czytaj więcej

 
RemaDays Warsaw 2019 – targi godne jubileuszu zdjęcie

RemaDays Warsaw 2019 – targi godne jubileuszu

Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty. 

Czytaj więcej

 
20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości zdjęcie

20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości

W roku 2019 upływa 20 lat od momentu powstania BIBUS MENOS Sp. z o.o. i wejścia firmy do szwajcarskiego holdingu BIBUS. 

Czytaj więcej

 
Podsumowanie bogatej historii i spojrzenie w przyszłość. The OXO Conference z okazji jubileuszu 30-lecia instalacji OXO w Grupie Azoty ZAK S.A. zdjęcie

Podsumowanie bogatej historii i spojrzenie w przyszłość. The OXO Conference z okazji jubileuszu 30-lecia instalacji OXO w Grupie Azoty ZAK S.A.

W dniach 17-18 listopada we Wrocławiu Grupa Azoty ZAK S.A. świętowała 30-lecie uruchomienia w Kędzierzynie-Koźlu instalacji do produkcji alkoholi OXO. W ramach obchodów zorganizowano międzynarodowe wydarzenie naukowe The OXO Conference pod hasłem: „Advances in OXO Synthesis – W...

Czytaj więcej

 
Jubileuszowa edycja FestiwalDruku.pl zdjęcie

Jubileuszowa edycja FestiwalDruku.pl

Największe w drugiej połowie roku targi reklamy i poligrafii obchodzą w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Już ostatnie lata pokazały dynamiczny wzrost imprezy, ubiegłoroczna odsłona skupiła 250 wystawców targów i zanotowała 20% wzrost odwiedzających, a wydarzeniu towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Nie inaczej będzie w tym roku.

Czytaj więcej

 
The OXO Conference zdjęcie

The OXO Conference

Konferencja uświetniająca jubileusz 30-lecia funkcjonowania instalacji alkoholi OXO będącej częścią Grupy Azoty ZAK S.A. 

Czytaj więcej

 
20 lat minęło, czyli jubileuszowa Konferencja Obszaru Tworzyw ANWIL zdjęcie

20 lat minęło, czyli jubileuszowa Konferencja Obszaru Tworzyw ANWIL

W 1995 roku ANWIL po raz pierwszy zaprosił swoich partnerów biznesowych do udziału w konferencji poświęconej tematyce PCW.

Czytaj więcej

 
50 lat firmy Ensinger zdjęcie

50 lat firmy Ensinger

W 1966 Wilfried Ensinger otworzył swoją własną firmę w Ehningen (k. Boeblingen). W nieużywanym garażu rozwinął nową metodę wytłaczania używając narzędzi, które sam zaprojektował i skonstruował. Od samego początku Ensinger blisko współpracował z producentami surowców i użytkownikami tworzyw.

Czytaj więcej

 
5 lat w Grupie Azoty zdjęcie

5 lat w Grupie Azoty

20 października br. odbyło się spotkanie poświęcone 5-leciu Grupy Azoty ZAK S.A. w Grupie Azoty.

Czytaj więcej

 
Jubileusz 30-lecia Plast-Boxu zdjęcie

Jubileusz 30-lecia Plast-Boxu

Plast-Box SA, jeden z najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, pod koniec marca obchodzi 30-lecie swojego istnienia.

Czytaj więcej

 
ALBIS UK celebrates 50 years zdjęcie

ALBIS UK celebrates 50 years

In 2016 ALBIS (U.K.) Limited celebrates its 50 year anniversary. Established 50 years ago on the 2nd September 1966 as ALBIS Plastic Company (Great Britain) Limited, it began trading from offices within sight of the old Wembley stadium at York House in Wembley.

Czytaj więcej

 
Następcy braci Mongolfier we Włocławku zdjęcie

Następcy braci Mongolfier we Włocławku

Na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego, którego sponsorem generalnym jest spółka ANWIL, rozpoczną się jutro jubileuszowe, XV Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe.

Czytaj więcej

 
Pomóżmy Paulinie podczas Grupa Azoty Grand Festival zdjęcie

Pomóżmy Paulinie podczas Grupa Azoty Grand Festival

W najbliższą sobotę na tarnowskim Rynku obędzie się V jubileuszowa edycja Grupa Azoty Grand Festival. Ideą wydarzenia jest łączenie muzycznych pokoleń. Wspólna zabawa i celebrowanie życia to aspekty festiwalu, które są już dobrze znane tarnowskiej publiczności.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 52