Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

LERG wspiera Fundację Mam Marzenie

Z radością chcieliśmy poinformować, że przekazaliśmy darowiznę pieniężną, która zasiliła konto Rzeszowskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie. Przekazana suma została przeznaczona na zakup laptopa dla jednego z podopiecznych Fundacji, 8 letniego Bartka.

Z radością chcieliśmy poinformować, że przekazaliśmy darowiznę pieniężną, która zasiliła konto Rzeszowskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie. Przekazana suma została przeznaczona na zakup laptopa dla jednego z podopiecznych Fundacji, 8 letniego Bartka. Część przekazanej kwoty została również przeznaczona na organizację Pikniku z okazji 5-lecia istnienia Oddziału.

Logo Fundacja Mam Marzenie

Jakiś czas czemu skontaktował się z nami jeden z wolontariuszy Rzeszowskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie. W długim liście przedstawił nam Fundację, jej historię i działalność, a także poprosił o przyłączenie się do wspaniałego dzieła, jakim jest spełnianie dziecięcych marzeń. Po zapoznaniu się ze stroną Fundacji mieliśmy okazję przekonać się, jak wielu małych Marzycieli z całej Polski czeka na spełnienie marzeń. Decyzja o przekazaniu wsparcia finansowego zapadła szybko. Część ustalonej kwoty została przeznaczona na zakup laptopa dla 8-letniego Bartka, który marzył o komputerze ze względu na długi czas jaki musi spędzać w szpitalu. W dniu 29.09.2011r. wolontariusze Fundacji przekazali Bartusiowi zakupiony przez nas laptop. Chłopczyk przebywał w tym czasie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie oczekiwał na zabieg. Jak się dowiedzieliśmy nasz prezent przyniósł mu wiele radości, która jak wierzymy pomoże Bartkowi w walce z chorobą. Bezcenny uśmiech szczęśliwego Bartusia można zobaczyć na stronie Fundacji Mam Marzenie w specjalnej relacji z wręczania podarunku.

Poza zakupem laptopa, część przekazanej kwoty przeznaczono na organizację Pikniku z okazji 5-lecia istnienia Rzeszowskiego Oddziału Fundacji. W trakcie imprezy która odbyła się w Rzeszowie w dniu 02 października 2011 r. przewidziano szereg atrakcji dla wszystkich Marzycieli. Cieszymy się, że mogliśmy również wspomóc organizację tego wydarzenia i przyczynić się do wzbudzenia kolejnych uśmiechów na twarzach podopiecznych Fundacji.

Dzieląc się tą radosną informacją, pragniemy jednocześnie zachęcić wszystkich do współpracy z Fundacją Mam Marzenie. Pomoc drugiemu człowiekowi, zwłaszcza jeśli jest nim ten najmłodszy, niech stanie się celem i udziałem każdego z nas. Nasza firma na pewno wzbudzi jeszcze w przyszłości uśmiech na twarzy niejednego małego człowieka.

Bartek - głowa do góry :)

Artykuł został dodany przez firmę

LERG SA

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 35 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły