Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Azoty Tarnów Grand Festival

22 września br. Azoty Tarnów po raz drugi organizują na tarnowskim Rynku Azoty Tarnów Grand Festival.

22 września br. Azoty Tarnów po raz drugi organizują na tarnowskim Rynku Azoty Tarnów Grand Festival.

Po ubiegłorocznym sukcesie Festivalu, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony publiczności Azoty Tarnów ponownie chcą świętować z mieszkańcami naszego regionu swoje „sukcesy”.

Dokonało się wielkie dzieło państwowe. Na obszarze, który jeszcze dwa lata temu przedstawiał szmat pola (...) dziś pracuje wielki kompleks budynków i instalacji fabrycznych spiętrzonych, skomplikowanych, przecięty ulicami, siecią przewodów elektrycznych, parowych, wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, wypełniony twórczą pracą ludzi i maszyn – tak pisał o budowie mościckiej Państwowej Fabryki Związków Azotowych w 1930 roku Eugeniusz Kwiatkowski.

85 lat historii udowodniło, że nasza Firma zwycięsko „przeszła przez ogień życia”, a dla ludzi i miejsca, w którym istnieje jest czymś więcej, niż tylko fabryką produkującą i sprzedającą swoje wyroby.

Dzisiaj Azoty Tarnów to Firma, która wraz ze spółkami zależnymi tworzy silną, stale rozwijającą się Grupę Kapitałową. Trafne decyzje, konsekwentnie realizowane strategiczne plany i dynamiczny rozwój sprawiły, że Azoty Tarnów są jedną z kluczowych firm na polskim i europejskim rynku chemicznym.

Aktualnie jest również największym zakładem produkcyjnym, pracodawcą, inwestorem i podatnikiem w regionie, a także partnerem wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, naukowych i gospodarczych nie tylko na szczeblu miasta i powiatu.

W 2011 rok podczas Azoty Tarnów Grand Festival świętowaliśmy wspólnie nasze sukcesy biznesowe. 22 września br. chcemy wspólnie uczcić nasz jubileusz, jubileusz 85-lecia istnienia.

Specjalnie z tej okazji Azoty Tarnów zaprosiły do Tarnowa gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artyści, którzy wystąpią podczas II edycji Azoty Tarnów Grand Festival zaprezentują różne gatunki muzyki m.in. reggae, rock, blues. Podczas tegorocznego Festivalu, który rozpocznie się o godzinie 14.30 wystąpią: Czerwone Gitary, Maleo Reggae Rockers (polski zespół reggae), Enej, grupa Raz, Dwa, Trzy oraz Dżem jako gwiazda wieczoru.

Więcej informacji >>>

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły