Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wyróżnienie dla żywicy

Targi Kompozyt Expo w Krakowie zakończyły się dnia 23.11.12. To już trzecia edycja tego wydarzenia i po raz trzeci z udziałem naszej firmy.

Dylom Lerg Wyróżnienie dla żywicy Targi Kompozyt Expo w KrakowieTargi Kompozyt Expo w Krakowie zakończyły się dnia 23.11.12. To już trzecia edycja tego wydarzenia i po raz trzeci z udziałem naszej firmy. W tym roku został on zwieńczony wyróżnieniem komisji konkursowej za żywicę Estromal® A-01. Cieszymy się z tej nagrody, która dowodzi o  innowacyjności i wysokiej jakości naszych produktów.

Targi to przede wszystkim spotkania z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami. Jesteśmy zadowoleni, że odwiedziło nas tak wielu z Państwa. Życzylibyśmy sobie, ażeby czas poświęcony na wspólnych rozmowach, przyniósł Wam wiele korzyści. Chcemy też podziękować za cenne uwagi i spostrzeżenia.

Impreza ta z roku na rok rozwija się coraz bardziej. W tym roku zgromadziła 170 wystawców z wielu krajów, także spoza Europy. Powiększająca się liczba odwiedzających świadczy o tym, że targi te wpiszą się na stałe do branżowego kalendarza i są ważnym wydarzeniem dla wszystkich zajmujących się kompozytami.

Lerg na Targach Kompozyt Expo w Krakowie Lerg na Targach Kompozyt Expo w Krakowie

 

Artykuł został dodany przez firmę

LERG SA

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 35 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły