Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Spotkajmy się na VI Forum Inwestycyjnym w Tarnowie

Ponad 300 gości – inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej oraz przedstawicieli rządów i parlamentów odpowiedzialnych za przebieg procesów prywatyzacyjnych w Europie Środkowej, przybędzie do Tarnowa na VI Forum Inwestycyjne.

Spotkajmy się na VI Forum Inwestycyjnym w Tarnowie Grupa AzotyPonad 300 gości – inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej oraz przedstawicieli rządów i parlamentów odpowiedzialnych za przebieg procesów prywatyzacyjnych w Europie Środkowej, przybędzie do Tarnowa na VI Forum Inwestycyjne.

Forum odbędzie się  w dniach 2-3 września. Tak jak w poprzednich latach – Partnerem Forum jest Grupa Azoty.

To już szósta edycja tarnowskich spotkań gospodarczych towarzyszących krynickiemu Forum Ekonomicznemu. Wiodącym tematem tegorocznego spotkania reprezentantów biznesu, ekonomistów i polityków będzie kondycja ekonomiczna państwa i podmiotów gospodarczych.

Panelistami Forum będą m.in. przedstawiciele Grupy Azoty:

•Paweł Jarczewski, Prezes Zarządu Grupy Azoty oraz Krzysztof Jałosiński, Prezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police w S.A. w panelu pt.: „Poszerzamy chemiczne horyzonty”- strategiczność inwestycji polskich firm w Afryce,

•Andrzej Skolmowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty w panelu pt.: Sektor chemiczny – konsolidacja drogą do rozwoju czy stagnacji.

Zobacz szczegółowe informacje na temat Forum Inwestycyjnego.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły