Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

24. Konferencja Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Zapraszamy Państwa do udziału w 17. edycji Konferencji Termiczne przekształcanie odpadów, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Apart Hotel Uniejów (ul. Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa 1, 99-210 Uniejów).

24. Konferencja Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Zapraszamy Państwa do udziału w 17. edycji Konferencji Termiczne przekształcanie odpadów, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Apart Hotel Uniejów (ul. Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa 1, 99-210 Uniejów). Zgodnie z tradycją spotkamy się pod koniec listopada, aby móc zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które czekają branżę Waste to Energy w Polsce – a ich na pewno nie zabraknie. Wśród wszystkich poprzednich edycji, tegoroczna będzie wyjątkowa – pierwszy raz odbędzie się ona w formie hybrydowej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji na dwa sposoby: stacjonarnie w hotelu lub online, bez konieczności wychodzenia z domu, czy biura.

W trakcie konferencji poprzez wystąpienia i panele dyskusyjne, zostaną poruszone najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące termicznego przekształcania odpadów, a będą to m.in.:

  • plany resortu klimatu co do budowy kolejnych instalacji odzyskujących energię z odpadów
  • uwarunkowania prawne i ekonomiczne instalacji WtE
  • dialog między społecznością lokalną a samorządem planującym budowę spalarni
  • proces termicznego przekształcania odpadów i jego miejsce w hierarchii postępowania z odpadami
  • bieżąca eksploatacja zakładów, w tym utrzymanie ruchu oraz zagospodarowanie odpadów procesowych
  • termiczne zagospodarowanie frakcji palnej w przedsiębiorstwach energetyki cieplnej

Ze względu na nietypowy czas, dodatkowo oferujemy uczestnikom pakiet "Bezpieczna konferencja" i "Gwarancja konferencji" – szczegóły znajdziecie Państwo na stronie konferencji. 

Konferencja jest jednym z najbardziej liczących się wydarzeń poświęconym aktualnym tematom termicznego przekształcania odpadów co potwierdza liczba uczestników konferencji - blisko 300 osób na poprzedniej edycji. To spotkanie mające długoletnią tradycję podczas którego gromadzą się  przedstawiciele zakładów gospodarowania odpadami, samorządów, firm dostarczających technologie oraz świata nauki. Na bogaty program konferencji składają się liczne wystąpienia profesjonalistów, dyskusje oraz wyjazd studyjny umożliwiający uczestnikom poznanie działalności wybranego zakładu.

Podobne artykuły