Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. odbyło się 13 stycznia 2012 r. Akcjonariusze podjęli decyzję o wprowadzeniu zmian do Statutu Spółki.
Wezwanie do zapisywania się na akcje Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. zostało ogłoszone przez Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.
Zapraszamy do udziału w konferencji "Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania", która odbędzie się 4 marca 2020 w Warszawie. Podczas wydarzenia eksperci przekażą uczestnikom swoją wiedzę i umiejętności z zakresu współczesnych metod zarządzania produkcją. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o aspektach praktycznych zarządzania produkcją i problemach w podejmowaniu optymalnych decyzji menedżerskich.
35.080.040 wynosi ostateczna liczba akcji serii D oferowanych przez Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. (Azoty Tarnów) akcjonariuszom Zakładów Azotowych „Puławy” S.A (ZA Puławy).
Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. („Azoty Tarnów”) ogłosiły wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 3 114 891 akcji Zakładów Azotowych Puławy S.A. („ZA Puławy”) reprezentujących 16,3 proc. głosów na walnym zgromadzeniu tej spółki.
Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. pragną poinformować, że 16 sierpnia 2012 r. upłynął termin przyjmowania zapisów w ramach ogłoszonego przez Wzywającego wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. Zapisy złożono na 1 968 083 akcji stanowiących 10,3 proc. kapitału zakładowego Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. Zarząd Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. podjął decyzję o nabyciu akcji w ramach wezwania.
W tym roku tytuł „Finansista Roku 2011” został przyznany Wicepremierowi, Ministrowi Gospodarki Waldemarowi Pawlakowi. Główna nagroda została przyznana przez tygodnik ekonomiczny „Gazeta Finansowa”.
W dniu dzisiejszym zostało zakończone wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach S.A. ("Spółka") ogłoszone przez Spółkę Norica Holding (Grupa Acron) ("Wzywający") w dniu 16 maja br. Przedstawiciele Wzywajacego poinformowali, że pomimo nieosiągnięcia celu wezwania, jakim było nabycie 66 proc. akcji Spółki, Wzywający zdecydował się nabyć pakiet akcji Spółki od osób, które odpowiedziały na wezwania.
Targi Ekotech to jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora komunalnego w Polsce, skupiające producentów nowoczesnych maszyn, technologii oraz usług związanych z gospodarowaniem odpadami. Od 8 do 10 kwietnia w Targach Kielce prezentowane będą najnowsze rozwiązania w zakresie segregacji, recyklingu oraz transportu odpadów, które odpowiadają na współczesne wyzwania środowiskowe i legislacyjne. Wydarzenie jest skierowane do samorządów, przedsiębiorców oraz specjalistów z branży, którzy poszukują efektywnych i zrównoważonych metod zarządzania odpadami.
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami odbywać się będą w Targach Kielce od 26 do 27 lutego 2020 roku. Cechować je będzie jeszcze bogatsza oferta.
Dekarbonizacja, recykling, gospodarka obiegu zamkniętego, efektywność energetyczna dla branży komunalnej to tylko wybrane tematy, które będą omawiane w Poznaniu podczas targów POLECO. Ofertę wystawienniczą uzupełnią konferencje, aby kompleksowo omówić najbardziej aktualne zagadnienia.
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami w Kielcach 26 i 27 lutego 2020 r. z jeszcze bogatszą ofertą.
Zapraszamy Państwa do udziału w 24. edycji Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dniach 2-3 września w hotelu Novotel Gdańsk Marina (ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk). Zgodnie z tradycją spotkamy się na początku września, aby po letnim wypoczynku, móc zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które czekają branżę odpadową – a ich na pewno nie zabraknie. Wśród wszystkich poprzednich edycji, tegoroczna będzie wyjątkowa – pierwszy raz odbędzie się ona w formie hybrydowej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji na dwa sposoby: stacjonarnie w hotelu lub online, bez konieczności wychodzenia z domu, czy biura.
W związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii koronawirusa 10 edycja Konferencji Paliwa z odpadów odbędzie się w nowym terminie, tj. 23-25 czerwca br. w Hotelu Novotel Katowice Centrum.
Oferta najnowszych technologii dla ochrony klimatu od 17 do 19 października ponownie wypełni hale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Siłą Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO jest ekspozycja wystawiennicza liderów branży oraz bogaty program wydarzeń poruszający najbardziej aktualne zagadnienia.