Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wysoki komfort siedzenia + ekologia = pianka przyszłości zdjęcie

Wysoki komfort siedzenia + ekologia = pianka przyszłości

Firma TSH Tarczyński, znany na polskim rynku dystrybutor i przedstawiciel handlowy wielu renomowanych producentów pianek  poliuretanowych z Europy Zachodniej, wprowadziła do oferty innowacyjny produkt – nową generację pianek poliuretanowych, tzw. ekologiczne pianki sojowe.

Czytaj więcej

 
Identyfikuj przewody 3 razy szybciej zdjęcie

Identyfikuj przewody 3 razy szybciej

Doświadczeni operatorzy mogą wydrukować i ręcznie nałożyć etykietę z flagą na przewód w ciągu 15 sekund. Dzięki drukarce i aplikatorowi etykiet z flagą do oznaczania kabli BradyPrinter A5500 mogą oni znacznie zwiększyć wydajność produkcji, nakładając etykietę z flagą na kabel w ciągu 5 sekund.

Czytaj więcej

 
Zaprojektowane i przetestowane z myślą o ruchu – przewody chainflex od firmy igus zdjęcie

Zaprojektowane i przetestowane z myślą o ruchu – przewody chainflex od firmy igus

Przewody w prowadnikach kablowych – to nie zawsze była harmonijna współpraca. Pod koniec lat 80-tych XX wieku, coraz częściej zaczynały występować uszkodzenia tzw. "elastycznych kabli" lub „przewodów przystosowanych do łańcuchów kablowych”, gdy faktycznie stosowano je w prowadnikach kablowych.

Czytaj więcej

 
Perfekcyjne wydruki z długoterminową gwarancją zdjęcie

Perfekcyjne wydruki z długoterminową gwarancją

Dokąd prowadzi ten kabel? Profesjonalna firma nie może sobie pozwolić na tego typu wątpliwości. Bez względu na to, czy jest to kabel zasilający od systemu klimatyzacji czy też od obwodu bezpieczeństwa linii produkcyjnej, musi być wyraźnie oznakowany w szafie sterowniczej, a oznakowanie musi być czytelne nawet 10 lat po zainstalowaniu. 

Czytaj więcej

 
Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabli i elementów zdjęcie

Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabli i elementów

Czasem ważny układ nie działa, ponieważ zawiódł jeden kabel ukryty w grubej wiązce. Wytypowanie go zabierze masę czasu, który jest wówczas na wagę złota. Prosta, a jednocześnie trwałe etykiety przyklejane w regularnych odstępach pomagają o wiele szybciej przywrócić sprawność układu.

Czytaj więcej

 
Targi kabli w Expo Silesia zdjęcie

Targi kabli w Expo Silesia

Rozmowa z Moniką Szymańską, menedżerem Targów Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle ExpoCABLE.

Czytaj więcej

 
Pierwsze w Polsce targi przemysłu kablowego ruszą wiosną w Sosnowcu zdjęcie

Pierwsze w Polsce targi przemysłu kablowego ruszą wiosną w Sosnowcu

Expo Cable 2011 – I. Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle odbędą się 11 i 12 maja w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia. Wezmą w nich udział producenci kabli i przewodów, maszyn do wytwarzania, przetwarzania kabli, producentów osłon kablowych, światłowodów, gniazdek  a także osprzętu elektroinstalacyjnego.

Czytaj więcej

 
Zmiana sterowania na inteligentny system okablowania zmniejsza przestoje w zakładzie produkcji tworzyw sztucznych zdjęcie

Zmiana sterowania na inteligentny system okablowania zmniejsza przestoje w zakładzie produkcji tworzyw sztucznych

Modernizacja zapewnia indywidualny pomiar mocy silnika napędowego i wizualizację w czasie rzeczywistym dla operatora w celu zredukowania przestojów linii produkcyjnych.  

Czytaj więcej

 
Trzy nagrody iF Design dla produktów igus zdjęcie

Trzy nagrody iF Design dla produktów igus

Trzy produkty igus zdobyły w tym roku nagrody za innowacyjny design: triflex RSE, system dla prowadników stosowanych w robotach, system usuwania płaszcza zewnętrznego przewodów CFRIP dla przewodów chainflex a także system do utrzymywania przewodów słuchawkowych w ładzie czyli e-bone.

Czytaj więcej

 
Datalogic wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty: Dragon i Memor zdjęcie

Datalogic wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty: Dragon i Memor

Warszawa, 19 lutego 2007 roku.Datalogic wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty - czytnik do zastosowań przemysłowych z rodziny Dragon™ oraz komputer kieszonkowy Memor™.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10