Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Grupa Azoty opublikowała Raport Zintegrowany za lata 2016-2017 zdjęcie

Grupa Azoty opublikowała Raport Zintegrowany za lata 2016-2017

Raport w przystępnej formie pokazuje, w jaki sposób każda z najważniejszych spółek Grupy Azoty buduje wartość swoją, całej Grupy i polskiej gospodarki. 

Czytaj więcej

 

Raport Dostawców z katalogiem targowym już na rynku

Kolejny Raport, który ukazał się na rynku, to jednocześnie katalog targowy największej w drugiej połowie roku imprezy branżowej – FestiwalDruku.pl. Na kolejnych stronach magazynu znajduje się szerokie kompendium informacji i zestawienie dostawców mediów i maszyn sektora poligrafii reklamowej. A na żywo będzie ich można spotkać już 12-13 września w EXPO XXI Warszawa, na jubileuszowej, 10. edycji imprezy.

Czytaj więcej

 
Polska Chemia w 2020 r. i prognozy na kolejny rok zdjęcie

Polska Chemia w 2020 r. i prognozy na kolejny rok

Rok 2020 był trudny nie tylko dla przemysłu, pandemia COVID-19 wpłynęła na praktycznie każdy obszar życia.

Czytaj więcej

 
Seminarium „Raportowanie schematów podatkowych - MDR (Mandatory Disclosure Rules)” zdjęcie

Seminarium „Raportowanie schematów podatkowych - MDR (Mandatory Disclosure Rules)”

Bydgoski Klaster Przemysłowy zaprasza na bezpłatne seminarium branżowe dotyczące zmian w prawie podatkowym dotyczących obowiązku raportowania schematów podatkowych - MDR  

Czytaj więcej

 

Raport Zintegrowany Grupy Azoty 2014

Grupa Azoty opublikowała raport zintegrowany za 2014 r. opracowany zgodnie z najnowszymi standardami Global Reporting Initiative G4. Jest to już drugi raport zintegrowany, a jego przygotowanie wg międzynarodowych wskaźników GRI stanowi dowód, iż spełnia on najwyższe światowe standardy. Wydawnictwo zostało zaprezentowane 18 czerwca podczas posiedzenia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy.

Czytaj więcej

 
Sprawozdanie finansowe Grupy Azoty za 2014 rok w formie raportu online zdjęcie

Sprawozdanie finansowe Grupy Azoty za 2014 rok w formie raportu online

Grupa Azoty przykłada bardzo dużą wagę do komunikacji z uczestnikami rynku kapitałowego, czego dowodem są wyróżnienia przyznane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - Heros Rynku Kapitałowego 2014 oraz przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych - Złota Strona Emitenta 2014.

Czytaj więcej

 
Ukazał się Raport Targi w Polsce 2013 zdjęcie

Ukazał się Raport Targi w Polsce 2013

Polska Izba Przemysłu Targowego zaprezentowała dwudziesty pierwszy raport statystyk targowych – Targi w Polsce 2013. Rok 2013 był dla większości państw europejskich okresem wygasania kryzysu.

Czytaj więcej

 
Zrównoważony rozwój podstawą funkcjonowania ANWILU zdjęcie

Zrównoważony rozwój podstawą funkcjonowania ANWILU

ANWIL opublikował „Raport Odpowiedzialnego Biznesu”, w którym zaprezentował aktywności na rzecz zrównoważonego rozwoju podejmowane przez spółkę w latach 2014 – 2015.

Czytaj więcej

 
Raport Zintegrowany Grupy Azoty zdjęcie

Raport Zintegrowany Grupy Azoty

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce pierwszy w historii raport zintegrowany, który prezentuje nie tylko wyniki finansowe, ale także efekty działań w szerszym kontekście: ekonomicznym, społecznym i środowiskowym. 

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty doceniona za działania proekologiczne zdjęcie

Grupa Azoty doceniona za działania proekologiczne

Grupa Azoty znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu „Ekologiczna firma 2016”, opublikowanym przez tygodnik Gazeta Finansowa. Raport miał na celu ocenę strategii ekologicznej polskich przedsiębiorstw oraz wyłonienie najbardziej atrakcyjnych rozwiązań.

Czytaj więcej

 
Raport środowiskowy Grupy Azoty 2012 zdjęcie

Raport środowiskowy Grupy Azoty 2012

Grupa Azoty opublikowała raport środowiskowy za 2012 r., w którym prezentuje najważniejsze aspekty polityki prośrodowiskowej realizowane w największych spółkach Grupy Azoty z Tarnowa, Polic i Kędzierzyna-Koźla.

Czytaj więcej

 
RAPORT: Przedsiębiorcy stawiają na odpowiedzialne gospodarowanie odpadami zdjęcie

RAPORT: Przedsiębiorcy stawiają na odpowiedzialne gospodarowanie odpadami

Ponad 75 proc. firm jest skłonnych dostosować swoje produkty lub usługi, aby zwiększyć poziom recyklingu – wynika z badania zrealizowanego przez PBS na zlecenie Stena Recycling.

Czytaj więcej

 
BADANIE POZIOMU WSPARCIA INFORMATYCZNEGO W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ JAKOŚCI ISO zdjęcie

BADANIE POZIOMU WSPARCIA INFORMATYCZNEGO W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ JAKOŚCI ISO

Niniejszy raport opracował zespół analityków serwisu internetowego decyzje-IT.pl wspólnie z IBM Polska. Podstawą raportu były wyniki badania przeprowadzonego przez dom badawczy marketer- IT.

Czytaj więcej

 
Raport BPC „ 200 PROCESÓW WYBORU ERP” zdjęcie

Raport BPC „ 200 PROCESÓW WYBORU ERP”

Przedsiębiorstwa zlecają firmom zewnętrznym wykonanie analiz przedwdrożeniowych, aby uniknąć odpowiedzialności za wybór złego systemu ERP.

Czytaj więcej

 

Raport Grupy Azoty za 2012 r.

Z przyjemnością w Państwa ręce oddajemy Raport Roczny Grupy Azoty za rok 2012 – rok, który był przełomowy dla naszych spółek i dla nas wszystkich.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 116