Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Jak dobrać koła do wózków transportowych? zdjęcie

Jak dobrać koła do wózków transportowych?

Szukając kół lub zestawów kołowych, często zastanawiamy się jaki model wybrać i jakiej wielkości. Duża ilość i różnorodność wymagań powoduje, że nie zawsze wiemy jak to zrobić, a to właśnie od właściwego doboru uzależnione jest bezpieczeństwo, komfort i okres ich użytkowania.

Czytaj więcej

 
Systemy ustalające (blokujące) w specjalistycznych paletach transportowych oraz stojakach magazynowych  zdjęcie

Systemy ustalające (blokujące) w specjalistycznych paletach transportowych oraz stojakach magazynowych

Firma CAD-MAG Sp. z o.o. realizując swoje projekty stosuje standardowe elementy maszyn produkowane i dostarczane przez Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Czytaj więcej

 
Jakie wyposażenie kupić do magazynu? zdjęcie

Jakie wyposażenie kupić do magazynu?

Wyposażenie magazynu odgrywa bardzo ważną rolę. Praca osób zatrudnionych w nim może zostać maksymalnie usprawniona lub też utrudniona. 

Czytaj więcej

 
55. urodziny pojemnika RAKO od Georg Utz zdjęcie

55. urodziny pojemnika RAKO od Georg Utz

RAKO to najbardziej kultowy pojemnik z tworzywa sztucznego w ofercie firmy Georg Utz. Jest produkowany od 1965 r. przy wykorzystaniu technologii wtrysku. RAKO jest również najbardziej wszechstronnym pojemnikiem magazynowym i transportowym, znajdującym zastosowanie we wszystkich możliwych do pomyślenia sytuacjach, zarówno w obsłudze manualnej, podczas sztaplowania, czy na automatycznych przenośnikach. W ofercie Georg Utz jest około 350 wariantów RAKO. Nie istnieje drugi taki pojemnik z tworzywa sztucznego, który cechowałby się taką uniwersalnością i tak szeroką możliwością zastosowania.

Czytaj więcej

 
Nowy oznacznik wózków paletowych zwiększa poziom bezpieczeństwa sprzętu zdjęcie

Nowy oznacznik wózków paletowych zwiększa poziom bezpieczeństwa sprzętu

Dzięki nowym oznacznikom ręcznych i elektrycznych wózków paletowych firmy Brady Corporation przedsiębiorcy mogą osiągnąć wyższy poziom zgodności z przepisami dzięki usprawnieniu kontroli wózków paletowych i udostępnianiu jej wyników bezpośrednio na pojazdach, dzięki czemu rośnie poziom bezpieczeństwa użytkowania tych urządzeń.  

Czytaj więcej

 
System Pallet Control PC 6000 firmy Interroll do beznaporowego transportu palet zdjęcie

System Pallet Control PC 6000 firmy Interroll do beznaporowego transportu palet

Firma Interroll rozbudowuje zdecentralizowaną koncepcję sterowania i napędu, wykorzystywaną z powodzeniem od lat w systemach transportu beznaporowego, a bazującą na 24-woltowych silnikach RollerDrive i sterownikach MultiControl. Obecnie do portfolio firmy trafiła specjalna odmiana systemu przeznaczona do transportu palet.

Czytaj więcej

 
Elastyczne czy pneumatyczne? - czyli jak dobrać opony do wózków widłowych zdjęcie

Elastyczne czy pneumatyczne? - czyli jak dobrać opony do wózków widłowych

Na rynku opon do wózków widłowych królują naprzemiennie dwa ich rodzaje - opony elastyczne oraz opony pneumatyczne. Czym się różnią? Jak są zbudowane i do jakich pojazdów pasują? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule!

Czytaj więcej

 
Rolki do wózków paletowych – jaki jest wybór? zdjęcie

Rolki do wózków paletowych – jaki jest wybór?

Wózki paletowe to urządzenia, których nie może zabraknąć w przestrzeni halach magazynowych lub produkcyjnych: tam gdzie przechowuje się rozliczne towary i przedmioty, a niekiedy zachodzi potrzeba, by je sprawnie i szybko przenieść na miejsce inne niż to, w którym przez jakiś czas leżały.

Czytaj więcej

 
Uniwersalna paleta z tworzywa sztucznego UPAL-I zdjęcie

Uniwersalna paleta z tworzywa sztucznego UPAL-I

W ofercie Georg Utz sp. z o.o. – producenta plastikowych pojemników i palet znalazła się lekka paleta z tworzywa sztucznego UPAL-I w dwóch wymiarach: Euro (1200x800 mm) oraz ISO (1200x1000 mm).

Czytaj więcej

 
Nowe wózki widłowe zdjęcie

Nowe wózki widłowe

Firma TECHNICOAT zakupiła dwa nowe wózki widłowe dla zakładów produkcyjnych z Czechach i Polsce. Nowe wózki znacznie ułatwią prace logistyczne w zakładach.

Czytaj więcej

 
Centrum Logistyczne Grupy Azoty w Guben już otwarte zdjęcie

Centrum Logistyczne Grupy Azoty w Guben już otwarte

W poniedziałek, 23 lipca w należącej do Grupy Azoty spółce ATT Polymers GmbH miało miejsce otwarcie nowego Centrum Logistycznego Guben. Jest to kolejna inwestycja mająca zasadniczy wpływ na rozwój segmentu tworzywowego Grupy Azoty.

Czytaj więcej

 
Zmiana sterowania na inteligentny system okablowania zmniejsza przestoje w zakładzie produkcji tworzyw sztucznych zdjęcie

Zmiana sterowania na inteligentny system okablowania zmniejsza przestoje w zakładzie produkcji tworzyw sztucznych

Modernizacja zapewnia indywidualny pomiar mocy silnika napędowego i wizualizację w czasie rzeczywistym dla operatora w celu zredukowania przestojów linii produkcyjnych.  

Czytaj więcej

 
Transport pneumatyczny zdjęcie

Transport pneumatyczny

Od ponad 60 lat firma Kongskilde jest liderem w transporcie pneumatycznym.

Czytaj więcej

 
Tylko sprawdzone wyposażenie zdjęcie

Tylko sprawdzone wyposażenie

Firma Kongskilde oferując rozwiązania dla systemów transportu pneumatycznego, bazuje tylko na sprawdzonym wyposażeniu. Tylko gwarantując działanie poszczególnych składowych systemu transportu, Kongskilde zapewnia gwarancję na cały system.

Czytaj więcej

 
Delikatnie a pneumatycznie zdjęcie

Delikatnie a pneumatycznie

System Venturi, który wprowadziła Kongskilde wykorzystuje standardowe, modularne elementy do pneumatycznego przenoszenia odpadów produkcyjnych i materiałów lekkich drobno i dużo wymiarowych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 30