Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 

BIOERG: Bułgaria daje przykład

Według docierających z tego kraju informacji stawka podatku od toreb plastikowych (popularnych „foliówek”) wzrośnie w III kwartale tego roku z 8 do 18 eurocentów. Czyli o 133%.

Czytaj więcej

 

BIOERG S.A. Duże zainteresowanie nową emisja

Zakończyła się prywatna emisja akcji spółki BIOERG S.A. W emisji akcji serii D spółka zaoferowała inwestorom 1 milion akcji w cenie emisyjnej 40 groszy.

Czytaj więcej

 

BIOERG S.A. - Giełda podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji spółki

Firma powstała z myślą o tworzeniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych technologii w obszarze tworzyw biodegradowalnych i kompostowalnych, przede wszystkim w produkcji opakowań różnych zastosowań. Większościowym akcjonariuszem spółki pozostaje ERG S.A.

Czytaj więcej

 

Rosną notowania spółki ERG SA.

Wszystko dzięki zapowiedzią przejęcia dwóch firm z branży tworzyw sztucznych, obiecującym perspektywą rozwoju zależnej firmy Bioerg oraz dobrym wynikom sprzedaży.

Czytaj więcej

 

BIOERG: Opakowania na zwierzęce nieczystości

Spółka BIOERG, należąca do Grupy ERG S.A. uruchomiła produkcję specjalnych wykonanych z folii biodegradowalnej worków na psie nieczystości.

Czytaj więcej

 

ERG SA: Zmiana w zarządzie spółki

W związku z nowymi zadaniami związanymi z rozwojem spółki BIOERG S.A., Maciej Błasiak złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu ERG S.A.

Czytaj więcej

 

ERG SA: Zmiana w zarządzie spółki

W związku z nowymi zadaniami związanymi z rozwojem spółki BIOERG S.A., Maciej Błasiak złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu ERG S.A w dniu 26 lutego. Podczas posiedzenia Rady Nadzorczej w dniu 4 marca, RN oddelegowała do kierowania spółka na okres 3 miesięcy pana Dariusza Purgała.

Czytaj więcej

 

ERG SA: Zakończył się dobry rok

Podpisanie przedwstępnej umowy zakupu większościowego pakietu akcji spółki Fol-Plast S.A., decyzja o wprowadzeniu na rynek NewConnect spółki zależnej Bioerg SA, to obok wzrostu przychodów ze sprzedaży i rozszerzenia oferty handlowej najważniejsze wydarzenia w minionym roku.

Czytaj więcej

 

BIOERG poczeka

Spółka ERG SA wstrzymała prace nad wprowadzeniem spółki zależnej Bioerg na rynek New Connect. Zamiast do końca tego roku, spółka pojawi się na parkiecie najprawdopodobniej na wiosnę 2009 roku. Zdecydowała dekoniunktura na rynku.

Czytaj więcej

 

ERG SA: kolejny kwartał rosną przychody

Według szacunkowych danych przychody ze sprzedaży w IV kwartale 2010 roku były kilkanaście procent wyższe niż rok wcześniej. Rosły również zamówienia z zarówno z branży budowlanej, opakowaniowej i spożywczej. Wzrost obejmuje wszystkie grupy produktów. Grupa ERG przygotowuje się również do rozwoju sprzedaży wyrobów i usług realizowanych przez spółkę zależną BIOERG.

Czytaj więcej

 

Rośnie rynek odpadów

Już wkrótce zaczną obowiązywać nowe przepisy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach. Nowelizacja ustawy, która wchodzi w życie od 1 stycznia 2012 roku zrewolucjonizuje rynek odpadów. Według statystyk Polak wytwarza rocznie 316 kg śmieci, przy unijnej średniej powyżej 500 kg.

Czytaj więcej

 

Idea zielonego miasta pozostaje w marzeniach. Chyba, że zaczniemy od najprostszych rozwiązań

Kampania, która ma celu skierowania polskich miast na drogę zrównoważonego rozwoju i równościowej polityki społecznej, co roku w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy, wzbudza emocje wśród uczestników paneli proekologicznych. Zwłaszcza, gdy mowa o rewitalizacji obszarów miejskich, zrównoważonym transporcie oraz ekologii terenów zurbanizowanych.

Czytaj więcej

 

ERG SA: Dobry początek roku

W styczniu i lutym spółka odnotowała wzrost sprzedaży we wszystkich grupach asortymentowych. To dobra zapowiedź wyników pierwszego kwartału. Spółka systematycznie wprowadza do oferty nowe produkty i zwiększa zdolności produkcyjne.

Czytaj więcej

 

Możliwy zakaz stosowania tradycyjnych foliówek w Unii, to świetna wiadomość dla polskiego producenta tworzyw biodegradowalnych

Według informacji, jakie docierają z Brukseli, Komisja Europejska uważa, że wprowadzenie zakazu stosowania tradycyjnych plastikowych torebek na terenie całej Unii Europejskiej jest pomysłem dobrym i wykonalnym.

Czytaj więcej

 

Niższe opłaty za segregacje odpadów i wykorzystanie opakowań biodegradowalnych

Gminy, muszą wkrótce zdecydować, ile będą pobierać od mieszkańców za śmieci i jak naliczać opłatę. Od połowy przyszłego roku zaczną obowiązywać nowe regulacje. Lżej finansowo będzie tym, którzy segregują odpady, ale nie tylko metal, szkło, papier czy plastik. To również szansa na niższe opłaty dla tych, którzy zdecydują się na zastąpienie tradycyjnych opakowań foliowych, tymi wykonanymi z surowców biodegradowalnych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 18