Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
KF Technologie Sp. z o.o. HURMAK Polska Sp. z o.o. Polimarky
 
DRP Group – znana od lat marka w nowej odsłonie zdjęcie

DRP Group – znana od lat marka w nowej odsłonie

Firma Drewnex działa na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od ponad dwudziestu lat, od tego roku zacznie funkcjonować pod nazwą DRP Group. Zmienia się nie tylko logo, ale również struktura, która umożliwi dalszy rozwój tej prężnej marki.

Czytaj więcej

 
Wprowadzamy nowe standardy zdjęcie

Wprowadzamy nowe standardy

W ramach kolejnego etapu wprowadzania nowych technologii, DRP Group rozpoczęła wdrożenie koncepcji lean manufacturing, która obejmuje swym zakresem zarówno zarządzanie kosztami, jak i optymalizację procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie kultury organizacyjnej oraz niezwykle istotną standaryzację pracy. 

Czytaj więcej

 
Zmiany, zmiany... zdjęcie

Zmiany, zmiany...

Mając na uwadze terminowość odbiorów a także w ramach udoskonalenia mobilności firmy, DRP wyposażyło swoje zaplecze logistyczne o nowy samochód ciężarowy IVECO, stwarzając tym samym możlwiości zwiększenia strumienia dostaw.

Czytaj więcej

 
OMIAMID 6 - nowa jakość poliamidów zdjęcie

OMIAMID 6 - nowa jakość poliamidów

Branża tworzyw sztucznych nieustannie ewoluuje, a rynek europejski staje się niezwykle wymagający.

Czytaj więcej

 
Drewnex zaprasza PLASTECH 2012 zdjęcie

Drewnex zaprasza PLASTECH 2012

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Sympozjum Technicznego PLASTECH, która odbędzie się w dn. 12-13.IV.2011 r. w Instytucie Rozwoju Biznesu w Serocku (k. Warszawy, nad Zalewem Zegrzyńskim).

Czytaj więcej

 
DREWNEX - ponad dwadzieścia lat na rynku zdjęcie

DREWNEX - ponad dwadzieścia lat na rynku

Dobiegamy do końca pierwszego kwartału 2016 roku. Roku, który stanowi dla nas wielkie wyzwanie ze względu na zmiany jakie zostaną wdrożone w czasie nadchodzących miesięcy. 

Czytaj więcej

 
FORUM RECY-PLAST 2013 zdjęcie

FORUM RECY-PLAST 2013

W dniach 21-22 marca odbyły się w Serocku warsztaty branży recyklingu tworzyw sztucznych RECY-PLAST 2013 pod hasłem "Otoczenie prawne dla branży recyklingu – szanse i bariery".

Czytaj więcej

 
Wzbogacamy zaplecze laboratoryjne zdjęcie

Wzbogacamy zaplecze laboratoryjne

Z przyjemnością informujemy, iż nasze laboratorium wzbogaciło się o nowy dwuwiązkowy spektrofotometr do pomiaru barwy. Datacolor Check II posiada wbudowane indeksy, metody tolerancji oraz wykresy z Datacolor TOOLS, który jest wiodącym narzędziem w przemyśle.

Czytaj więcej

 
Pozytywna Energia zdjęcie

Pozytywna Energia

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Czytaj więcej

 
Zwyciężamy zdjęcie

Zwyciężamy

Z nieskrywaną satysfakcją i dumą pragniemy poinformować, iż firma Drewnex Recycling Plastics została uhonorowana nagrodą Fundacji PlasticsEurope Polska oraz Targów Kielce za wieloletnie promowanie recyklingu jakościowego podczas Targów Plastpol.

Czytaj więcej

 
OMI - Nowa Linia Produktowa zdjęcie

OMI - Nowa Linia Produktowa

Od ponad 15 lat konsekwentnie budujemy pozycję lidera w branży tworzyw sztucznych.  

Czytaj więcej

 
Drewnex - Zwiększamy moc zdjęcie

Drewnex - Zwiększamy moc

Z prawdziwą przyjemnościa informujemy, iż zapowiadany rozruch kruszarki zaopatrzonej w podajnik z detektorem metali i współpracującej z młynem stał się faktem.

Czytaj więcej

 
Złote Laury w programie PFP zdjęcie

Złote Laury w programie PFP

2 grudnia 2011r. nasza firma, spełniając uprzednio wszystkie regulaminowe wymagania, została uhonorowana certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem przyozdobionym dodatkowo złotym laurem.

Czytaj więcej

 
Srebrne Laury w Programie PFP zdjęcie

Srebrne Laury w Programie PFP

17 grudnia 2010r. nasza firma, spełniając uprzednio wszystkie regulaminowe wymagania, została uhonorowana certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem przyozdobionym dodatkowo srebrnym laurem.

Czytaj więcej

 
X Edycja Konferencji IdentiPlast 2012 zdjęcie

X Edycja Konferencji IdentiPlast 2012

„Odwrót od składowania odpadów tworzyw sztucznych do roku 2020 – wiele sposobów na osiągnięcie celu” to główny temat X edycji konferencji IdentiPlast organizowanej przez Stowarzyszenie PlasticEurope, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Warszawie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 38