Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 

DGP: Ambitny plan rozwoju

OBR PR S.A. (Płock) jest wiodącym producentem benzyny lotniczej w Europie środkowo-wschodniej, a swoje paliwa sprzedaje na rynkach całego świata.

Czytaj więcej

 

Farba alkidowa – co powinieneś o niej wiedzieć?

Farba alkidowa stosowana jest do drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu, ale również betonu. Tworzy wytrzymałą powłokę, chroniącą powierzchnię przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Wyróżnia się ona wysokim poziome odporności mechanicznej, ale też estetycznym wyglądem. 

Czytaj więcej

 
ANWIL zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na Targach K w Düsseldorfie zdjęcie

ANWIL zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na Targach K w Düsseldorfie

W tym roku ANWIL po raz pierwszy bierze udział w Targach K – największym i najważniejszym spotkaniu branży tworzyw sztucznych oraz kauczuku.

Czytaj więcej

 
ANWIL już dziś zaprasza na Targi K w Düsseldorfie zdjęcie

ANWIL już dziś zaprasza na Targi K w Düsseldorfie

ANWIL po raz pierwszy w charakterze wystawcy  weźmie udział w największych na świecie targach przetwórstwa tworzyw sztucznych, które odbędą się pomiędzy 19 a 26 października w Düsseldorfie. Włocławska spółka zaprezentuje się wspólnie z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy ORLEN.

Czytaj więcej

 
Drukarki 3D rewolucjonizują przemysł zdjęcie

Drukarki 3D rewolucjonizują przemysł

Drukarki 3D skracają czas oraz zmniejszają koszta wytwarzania produktów. Umożliwiają też realizację skomplikowanych i nieopłacalnych wcześniej projektów.

Czytaj więcej

 
Województwo Zachodniopomorskie z Krajowym Klastrem Kluczowym zdjęcie

Województwo Zachodniopomorskie z Krajowym Klastrem Kluczowym

Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” został jednym z siedmiu pierwszych Krajowych Klastrów Kluczowych w Polsce.

Czytaj więcej

 
Skuteczne sposoby usuwania wycieków zdjęcie

Skuteczne sposoby usuwania wycieków

Firma Brady prezentuje nowy poradnik dla klientów w zakresie skutecznego usuwania skutków wycieków.

Czytaj więcej

 
Udany pierwszy dzień targów ITM Polska zdjęcie

Udany pierwszy dzień targów ITM Polska

Do Poznania na targi ITM Polska zjechało 265 tirów z najnowszym sprzętem.

Czytaj więcej

 

PLM Connection Europe 2011 - nowy wymiar innowacji

W dniach 17 - 19 października 2011, w Linz w Austrii, odbędzie się PLM Connection Europe 2011, na którym zostaną zaprezentowane nowe wersje rozwiązań NX, Teamcenter i Tecnomatix. Podczas tej trzydniowej konferencji użytkownicy Siemens PLM Software z ponad 25 krajów europejskich będą mieli okazję dzielić się dobrymi praktykami oraz poznać sposoby jak tworzyć lepsze produkty i podejmować mądrzejsze decyzje, dzięki usprawnionemu procesowi rozwoju produktu.

Czytaj więcej

 
PROSTEP IVIP ORAZ SIEMENS PLM SOFTWARE ROZPOCZYNAJĄ PROCES MAJĄCY NA CELU CERTYFIKACJĘ FORMATU JT JAKO MIĘDZYNARODOWEGO STANDARDU ISO zdjęcie

PROSTEP IVIP ORAZ SIEMENS PLM SOFTWARE ROZPOCZYNAJĄ PROCES MAJĄCY NA CELU CERTYFIKACJĘ FORMATU JT JAKO MIĘDZYNARODOWEGO STANDARDU ISO

ProSTEP iViP gwarantuje, że format JT stanie się wartościowym i otwartym standardem 3D dla globalnej społeczności producentów

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10